Antykwariat Specjalistyczne podręczniki do nauki hiszpańskiego

Antykwariat Specjalistyczne podręczniki do hiszpańskiego

Specjalistyczny język hiszpański to przede wszystkim słownictwo dotyczące biznesu, medycyny, prawa, hotelarstwa i turystyki. Potrzebny jest do specjalistycznych tłumaczeń z i na język hiszpański.

Przydaje się na studiach kierunkowych i specjalistycznych kursach dla osób myślących o pracy w Hiszpanii lub Ameryce Łacińskiej. Poniżej przedstawiamy listę wydawnictw zajmujących się tą tematyką.

Edelsa:

Español por profesiones lenguaje jurídico

El español en el hotel

Enclave:

Bienvenidos 1 Alumno, Bienvenidos 1 Actividades

SGEL:

Al dia

Alhambra:

Hablemos de negocios Profesor, Hablemos de negocios Ejercicios

Aktywne filtry

Tests autoevaluación 3

Tests autoevaluación de Español para extranjeros 3 to zbiór testów z kluczem na poziomie zaawansowanym do samodzielnego sprawdzenia swojego poziomu zaawansowania.

Cena 19,00 zł
Técnicas de correo...
  • Wyprzedaż!
  • -50%

Técnicas de correo...

Técnicas correo comercial Libro to pierwsze wydanie podręcznika do korespondencji handlowej w języku hiszpańskim. Jest przeznaczony dla osób na poziomie średnio zaawansowanym.

Składa się z trzech części. Omawia różne rodzaje listów, podaje 10 przykładów praktycznych i wzory listów w Ameryce Łacińskiej .

Cena 42,00 zł Cena 21,00 zł

El español en el hotel

El español en el hotel to jeden z pierwszych podręczników poświęcony branży hotelowej i turystycznej dla osób uczących się tego języka jako obcego i planujących zatrudnienie w tej branży zarówno w Hiszpanii, jak i Ameryce Łacińskiej.

Cena 40,00 zł