Kategorie

Antykwariat Specjalistyczne podręczniki do nauki hiszpańskiego

Antykwariat Specjalistyczne podręczniki do hiszpańskiego

Co to są specjalistyczne podręczniki do nauki hiszpańskiego?

Specjalistyczny język hiszpański to przede wszystkim słownictwo dotyczące biznesu, medycyny, prawa, hotelarstwa i turystyki. Potrzebny jest do specjalistycznych tłumaczeń z i na język hiszpański.

Przydaje się także na studiach kierunkowych i specjalistycznych kursach dla osób myślących o pracy w Hiszpanii lub Ameryce Łacińskiej.

Nasz antykwariat języka hiszpańskiego, oprócz podręczników do nauki języka hiszpańskiego przeznaczonych do opanowania tego języka do codziennej komunikacji, posiada również w ofercie specjalistyczne podręczniki do nauki hiszpańskiego.

Co znajdziesz w antykwariacie w tej podkategorii?

Znajdziesz tu podręczniki i książki, które zajmują się językiem hiszpańskim, ale skupiają się na konkretnej dziedzinie języka. Znajdziesz tu między innymi takie branże jak:

  • turystyka i hotelarstwo

  • prawnicze

  • biznesowe

  • medyczne

Są to książki i podręczniki w starszej wersji, wydane przez doświadczonych autorów.

Świetnie sprawdzą się dla osób pracujących w firmach hiszpańskojęzycznych, w turystyce lub dla medyków chcących podjąć pracę w Hiszpanii, lub innych krajach.

Mimo, że są to stare wydania, są nadal aktualne i służą pomocą dla osób chcących poznać język hiszpański specjalistyczny. 

W sekcji antykwariat specjalistyczne podręczniki do hiszpańskiego znajdziesz wiele ciekawych pozycji, które będą Twoją pomocą w drodze po marzenia niezależnie czy chcesz być lekarzem, czy biznesmanem!

Polecamy:

Aktywne filtry

Tests autoevaluación 3

Tests autoevaluación de Español para extranjeros 3 to zbiór testów z kluczem na poziomie zaawansowanym do samodzielnego sprawdzenia swojego poziomu zaawansowania.

Cena 19,00 zł

El español en el hotel

El español en el hotel to jeden z pierwszych podręczników poświęcony branży hotelowej i turystycznej dla osób uczących się tego języka jako obcego i planujących zatrudnienie w tej branży zarówno w Hiszpanii, jak i Ameryce Łacińskiej.

Cena 40,00 zł