Kategorie

Lektury w języku portugalskim poziom A1-A2

Aktywne filtry

Contos com Nível A1

Contos com Nível A1 to zbiór opowiadań dla osób, które rozpoczynają naukę języka portugalskiego. Jest to doskonały sposób na rozwijanie umiejętności czytania i rozumienia języka portugalskiego na poziomie A1.

Pozycja zawiera 20 opowiadań napisanych specjalnie dla nich osób uczących się języka portugalskiego na poziomie początkującym. Historie, które bawią i wciągają czytelnika w zaskakujące doświadczenia.

Cena 74,30 zł

Histórias do Mundo A1

Histórias do Mundo A1 zawiera 17 znanych historii, opowiedzianych w prosty sposób, z mnóstwem zabawnych szczegółów i coraz większym rytmem zaskakujących wydarzeń. Najtrudniejsze słowa wyjaśnione są na marginesie strony, często za pomocą małych ilustracji zaprojektowanych specjalnie dla tego zbioru. 

Czytelnik ma także dostęp do wersji audio wszystkich opowiadań oraz niektórych ćwiczeń.

Cena 103,30 zł

Ler Português 2 - O carro

Ler Português 2 - O carro to idealna propozycja dla osób chcących kontynuować naukę języka portugalskiego w sposób przyjemny i efektywny.

Książka pozwala na utrwalenie nabytych umiejętności językowych i wzbogacenie słownictwa w kontekście codziennych sytuacji. Przeznaczona dla uczniów na poziomie zaawansowania A2.

Jose nie posiada się ze szczęścia! Właśnie wygrał na loterii samochód...

Cena 41,00 zł

Ler Português 2: Retrato de...

Ler Português 2: Retrato de Avó to książka do nauki języka portugalskiego dla osób na poziomie A2.

Jest ona częścią serii "Ler Português", która oferuje materiały edukacyjne dla uczniów w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania.

Babcia; koty, ludzie, ogród, szkoła, regał z książkami; wakacje w odległej wiosce - wspomnienia szczęśliwego dzieciństwa…

Cena 35,80 zł

Ler Português 1 - O Manel

Ler Português 1 - O Manel to książka do nauki języka portugalskiego, która zawiera opowiadania osadzone w codziennych sytuacjach.

Seria książek Ler Português zawierają treści podzielone są na trzy poziomy trudności, co pozwala na stopniowe rozwijanie umiejętności językowych.

Cena 39,60 zł

Ler Português 1- Os Gaiatos

Ler Português 1 - Os Gaiatos to książka przeznaczona dla osób uczących się języka portugalskiego na poziomie początkującym.

Zawiera ona opowiadanie napisane prostym i przyjemnym językiem, które pozwoli Ci na oswojenie się z codziennym słownictwem i gramatyką portugalskiego.

Cena 46,30 zł

Ler Português 2 - Histórias...

Ler Português 2 - Histórias do Cais to książka przeznaczona dla osób uczących się języka portugalskiego na poziomie średnio zaawansowanym.

Kiedy stary Malachiasz, były marynarz, przyszedł i zaczął mówić wszyscy milkli. Wiedzieli, że z pewnością opowie jeszcze jedną ze swoich niesamowitych opowieści z Cais...

Cena 36,80 zł

Ler Português 1 - Um Dia...

Ler Português 1 - Um Dia Diferente to książka do nauki języka portugalskiego, która zawiera opowiadania osadzone w codziennych sytuacjach.

Profesor Bernardo Silveira umówił się na spotkanie z kobietą na tarasie w Baixa Lisboeta. Ale skoro przybył wcześniej, poszedł na spacer do Tagu. . .

Seria książek Ler Português zawierają treści podzielone są na trzy poziomy trudności, co pozwala na stopniowe rozwijanie umiejętności językowych.

Cena 39,60 zł

Ler Português 2 - Fantasia,...

Ler Português 2 - Fantasia, Sonho ou Realidade? to książka do nauki języka portugalskiego przeznaczona dla młodzieży i dorosłych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności językowe na poziomie A2.

W małej wiosce rybackiej w Algarvii Toninho gubi się w myślach...

Książka zawiera opowiadanie napisane prostym i przyjemnym językiem, które pozwoli Ci na oswojenie się z codziennym słownictwem i gramatyką portugalskiego.

Cena 48,90 zł

Guguinha - Ler e Pintar 3

Guguinha - Ler e Pintar 3 to książka edukacyjna stworzona z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, uczących się języka portugalskiego.

Cena 20,50 zł

Guguinha - Ler e Pintar 2

Guguinha - Ler e Pintar 2 to książka edukacyjna dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, która pomaga w nauce języka portugalskiego w sposób zabawny i angażujący.

Cena 20,50 zł

Guguinha - Ler e Pintar 1

Guguinha - Ler e Pintar 1 to książka do nauki języka portugalskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Kurs ten ma na celu wspomaganie rozwoju kluczowych umiejętności potrzebnych do nauki czytania, pisania i liczenia w zabawny i stymulujący sposób.

Cena 20,50 zł