Materiały przygotowujące do certyfikatów językowych

Zależy Ci na zdaniu egzaminu certyfikacyjnego z języka obcego? Z naszymi materiałami do kursów językowych to możliwe.

U nas znajdziesz pełen wybór kompletnych pomocy naukowych stworzonych z myślą o osobach planujących uzyskać certyfikaty językowe na różnym poziomie zaawansowania. Specjalizujemy się w sprzedaży podręczników przygotowujących do egzaminów z hiszpańskiego i portugalskiego, ale to nie jedyne języki, których się z nami nauczysz – nasz katalog jest o wiele bogatszy.

Książki do językowych egzaminów certyfikacyjnych umożliwiają zaznajomienie się z wymaganiami egzaminacyjnymi oraz w klarowny sposób przedstawiają materiał, którego znajomość jest wymagana do zdobycia certyfikatu. Zawierają przykładowe zadania egzaminacyjne, dzięki którym osoba chcąca postarać się o certyfikat z hiszpańskiego, francuskiego, angielskiego lub innego języka obcego może sprawdzić swoje nabyte dotychczas umiejętności.

Pomyślnie zdany egzamin certyfikacyjny uprawnia do wielu działań, pomaga w znalezieniu dobrze płatnej pracy i umożliwia rozwój kariery zawodowej. Uzyskanie dokumentu potwierdzającego Twoje kompetencje językowe otwiera wiele dróg, a przy tym jest łatwiejsze, niż myślisz.

Wybierz nasze materiały przygotowujące do egzaminów z języków obcych – jesteśmy pewni, że spełnią wszystkie Twoje oczekiwania i pozwolą Ci na osiągnięcie kolejnego stopnia językowej biegłości.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i życzymy powodzenia.

Sm

Aprueba el Dele A1

74,00 zł -25% 55,50 zł
Edelsa

Preparación al DELE Superior C2 Claves

37,10 zł
Edelsa

Preparación al DELE C1 Claves

28,80 zł
Sgel

Objetivo DELE B1 Preparación para el DELE B1

91,90 zł
Sgel

Objetivo DELE B2 Preparación para el DELE B2

91,90 zł
Sgel

Objetivo DELE C1 Preparación para el DELE C1

108,50 zł