Kategorie

Certyfikaty i testy

Materiały przygotowujące do certyfikatów językowych

Zależy Ci na zdaniu egzaminu certyfikacyjnego z języka obcego? Z naszymi materiałami do kursów językowych to możliwe.

U nas znajdziesz pełen wybór kompletnych pomocy naukowych stworzonych z myślą o osobach planujących uzyskać certyfikaty językowe na różnym poziomie zaawansowania. Specjalizujemy się w sprzedaży podręczników przygotowujących do egzaminów z portugalskiego, ale to nie jedyne języki, których się z nami nauczysz – nasz katalog jest o wiele bogatszy.

Książki do językowych egzaminów certyfikacyjnych umożliwiają zaznajomienie się z wymaganiami egzaminacyjnymi oraz w klarowny sposób przedstawiają materiał, którego znajomość jest wymagana do zdobycia certyfikatu. Zawierają przykładowe zadania egzaminacyjne, dzięki którym osoba chcąca postarać się o certyfikat z hiszpańskiegofrancuskiegoangielskiego lub innego języka obcego może sprawdzić swoje nabyte dotychczas umiejętności.

Najbardziej znane certyfikaty z języka hiszpańskiego to DELE i SIELE wydawane przez Instytut Cervantes.

Pomyślnie zdany egzamin certyfikacyjny uprawnia do wielu działań, pomaga w znalezieniu dobrze płatnej pracy i umożliwia rozwój kariery zawodowej. Uzyskanie dokumentu potwierdzającego Twoje kompetencje językowe otwiera wiele dróg, a przy tym jest łatwiejsze, niż myślisz.

Wybierz nasze materiały przygotowujące do egzaminów z języków obcych – jesteśmy pewni, że spełnią wszystkie Twoje oczekiwania i pozwolą Ci na osiągnięcie kolejnego stopnia językowej biegłości.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i życzymy powodzenia.

Aktywne filtry

Test de connaissance du...

Test de connaissance du Français (TCF) Livre + CD audio to oficjalny przewodnik szkoleniowy TCF, pozwalający na ocenę znajomości języka francuskiego zgodnie z wytycznymi Rady Europy na 6-ciu poziomach zaawansowania.

Cena 69,00 zł