search

Split second David Baldacci

18,00 zł
Brutto

Split second David Baldacci to kolejny bestseler pisarza, uznanego przez New York Times za numer 8 na liście autorów bestselerów wszech czasów.

Ilość

Split second David Baldacci. 

Był jedyną osobą w pomieszczeniu, która to widziała. Jego uwaga pozostawała tam przez jedno uderzenie, dwa uderzenia, trzy uderzenia, zdecydowanie za długo. Jednak kto mógłby go winić za to, że nie jest w stanie oderwać od tego wzroku? Kiedy coś na ułamek sekundy odwraca uwagę tajnego agenta Seana Kinga, kosztuje go to karierę, a kandydata na prezydenta Clyde'a Rittera – życie. Ale co przykuło jego uwagę? I dlaczego Ritter został postrzelony?

Osiem lat później Michelle Maxwell wspina się szybko w szeregach Secret Service, gdy jej kariera zostaje zatrzymana: kandydat na prezydenta John Bruno zostaje uprowadzony z domu pogrzebowego pod jej opieką.

Podobieństwo między obiema sprawami skłania Michelle do ponownego wszczęcia śledztwa w sprawie fiaska Rittera i połączenia sił z atrakcyjnym byłym agentem Kingiem. Oboje są zdeterminowani, aby dojść do sedna tego, co wydarzyło się w tych krytycznych momentach. Tymczasem zaginęli wysocy rangą członkowie systemu prawnego i kluczowi świadkowie z obu spraw. King szybko traci przyjaciół, współpracowników i klientów, a jego była kochanka Joan Dillinger gra w dziwne gry – pragnie powrotu Seana, ale jest mu też coś winna…

9780330411721

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody