Kategorie

Słownictwo hiszpańskie A1-A2

Słownictwo hiszpańskie A1- A2

Słownictwo hiszpańskie A1-A2 jest kategorią, która skupia się na publikacjach poświęconych nauce słownictwa dla początkujących.

Znajdują się tutaj różne tematyczne zbiory ćwiczeń ze słownictwem hiszpańskim na poziomie A1-A2, które pozwolą na poszerzenie zasobów leksykalnych oraz lepsze opanowanie języka hiszpańskiego.

Te ćwiczenia są skierowane do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym językiem oraz do tych, którzy uczą się hiszpańskiego od niedawna i chcą poszerzyć już posiadane umiejętności językowe.

Poziom początkujący A1/A2

Wiele osób naukę języka hiszpańskiego na poziomie A1Arozpoczyna od nauki słownictwa. Podstawowe słownictwo jest niezbędne, aby cokolwiek powiedzieć w języku obcym. Na poziomie A1- A2 musimy poznać m.in. słownictwo z zakresu prezentacji samego siebie i innych, informacji o miejscu naszego zamieszkania, rodzinie, zakupach, naszych zainteresowaniach czy zawodach.

Każde z hiszpańskich wydawnictw zajmujących się publikacjami ELE ma w swojej ofercie monograficzne opracowania leksykalne. Te książki stworzone są właśnie z myślą o uczniach, którzy uczą się języka hiszpańskiego jako obcego.

Zawierają przydatne słówka i praktyczne zwroty na poziomie A1-A2 oraz przykładowe zdania, które szybko i skutecznie pozwolą utrwalić i przyswoić najważniejsze wyrażenia hiszpańskie na poziomie A1–A2. Ćwiczenia posiadają klucz z rozwiązaniami co pozwala na samodzielną naukę.

Poniżej spis według wydawnictw, których kursy i podręczniki można kupić w naszej księgarni.

  • EnClave Ele

¡Viva El Vocabulario! A1-B1 i klucz Vocabulario en diálogo + Audio A1-A2 Nueva Edición

  • Edelsa

Uso interactivo el vocabulario Nivel A1-B1

  • Anaya

ELE en Vocabulario A1-A2, 

Ejercicios de léxico Inicial A2 Colección PRÁCTICA

  • SM

Vocabulario de las palabras al texto A1 + CD,

Vocabulario de las palabras al texto A2 + CD,

  • SGEL

Aprende gramatica y vocabulario 1 A1 Nueva edición,

Aprende gramatica y vocabulario 2 A2 Nueva edición

Aprende gramática y vocabulario 3 B1 Nueva edición

Aprende gramatica y vocabulario 4 B2 Nueva edición

Jak najlepiej uczyć się słownictwa?

Ważne jest, aby wyćwiczyć umiejętności mówienia by efektywnie używać ich w późniejszej codziennej komunikacji. Do tego jest nam potrzebny szeroki zakres słownictwa, które często kojarzy nam się z uczeniem na pamięć długich list słówek. 

Jednak metod nauki hiszpańskich słówek jest znacznie więcej. Warto na początku zaopatrzyć się w dobry podręcznik. Są to zazwyczaj gotowe plany nauki podzielone na rozdziały, zawierają mnóstwo przydatnych wskazówek dotyczących zapamiętywania słówek i audio ze zdaniami nagranymi przez natywnego lektora, co pozwoli osłuchać się z prawidłową wymową.

Jak już zapamiętasz nowe słówka ważne jest powtórzenie materiału jak najczęściej się da. Przygotuj sobie zdania do tłumaczenia, aby w ten sposób sprawdzić czy pamiętasz czego się nauczyłeś. 

Do nauki i powtórki materiału dobrym rozwiązaniem są też fiszki. W ostatnim czasie popularnością cieszą też się aplikacje do nauki słownictwa np. Memrise.

Słowniki hiszpańskie- niezbędna pomoc do nauki hiszpańskiego

Jeśli chcesz coś powiedzieć i nie możesz sobie przypomnieć danego słówka, chcesz sprawdzić czy ma ono drugie znaczenie w innym kontekście, a może po prostu zapomniałeś wymowy danego słowa lub pisowni to rozwiązać twoje problemy może dobry słownik.

Słownik to niezbędna pomoc dla każdego uczącego się języka już od poziomu A1 i A2. 

W naszej księgarni oferujemy m.in.słowniki dla osób uczących się języka hiszpańskiego czy słowniki polsko- hiszpańskie, które będą duża pomocą dla osób z podstawowym poziome zaawansowania.

Aktywne filtry

Aprende gramática y...

Aprende gramática y vocabulario 1 A1 to wznowienie podręcznika języka hiszpańskiego na poziomie A1 dla młodzieży i dorosłych uczących się tego języka jako obcego skupionego przede wszystkim na aspektach gramatycznych i leksykalnych

Obejmuje poziomy od A1 do B2Objaśnia gramatykę jasnym, zrozumiałym językiem uzależnionym od poziomu zaawansowania a słownictwo jest podzielone tematycznie. 

Cena 89,00 zł

Aprende gramática y...

Aprende gramática y vocabulario 2 A2 to wznowienie podręcznika języka hiszpańskiego na poziomie A2 dla młodzieży i dorosłych uczących się tego języka jako obcego skupionego przede wszystkim na aspektach gramatycznych i leksykalnych. 

Obejmuje poziomy od A1 do B2. Objaśnia gramatykę jasnym, zrozumiałym językiem uzależnionym od poziomu zaawansowania, a słownictwo jest podzielone tematycznie. 

Może być wykorzystywany w nauce w klasie i dla samouków. 

Cena 89,00 zł

Aprende gramática y...

Aprende gramática y vocabulario 2 A2 to wznowienie podręcznika języka hiszpańskiego na poziomie A2 dla młodzieży i dorosłych uczących się tego języka jako obcego skupionego przede wszystkim na aspektach gramatycznych i leksykalnych.

Wersja cyfrowa z interaktywnymi ćwiczeniami do pracy w klasie i dla samouków.

Cena 59,20 zł

ELE en vocabulario A1- A2...

ELE en vocabulario A1-A2 +CD con soluciones 1800 palabras y expresiones utiles con refuerzo audio to podręcznik zajmujący się słownictwem na poziomie zaawansowania A1-A2 w języku hiszpańskim.

Jest to druga z trzech części opracowania teoretyczno-praktycznego poświęconego leksyce. Jest on zgodny z Plan Curricular del Instituto Cervantes.

Opublikowano też wersję cyfrową ELE en Vocabulario. Nivel elemental A1/A2. Libro digital (Ed. 2022)

Cena 82,00 zł

Vocabulario de las palabras...

Vocabulario de las palabras al texto A2 +CD to ostatni z dwóch zeszytów poświęconych samodzielnej nauce słownictwa języka hiszpańskiego na poziomie A2 w oparciu o Plan Curricular del Instituto Cervantes

Zawiera słownictwo związane z tematami zarówno dotyczącymi życia osobistego jak publicznego, edukacji i spraw zawodowych. Uczy poprzez ilustracje.

Cena 46,00 zł

Vocabulario de las palabras...

Vocabulario de las palabras al texto A1 +CD to pierwszy z dwóch zeszytów poświęconych samodzielnej nauce słownictwa języka hiszpańskiego na poziomie A1 w oparciu o Plan Curricular del Instituto Cervantes

Zawiera słownictwo związane z tematami zarówno dotyczącymi życia osobistego jak publicznego, edukacji i spraw zawodowych. Uczy poprzez ilustracje. 

Cena 46,00 zł

Uso interactivo del...

Uso interactivo vocabulario Nivel A1-B1 Edición actualizada y ampliada to pierwszy tom nowej, kolorowej wersji Uso interactivo vocabulario. 

Tworzą ją podręczniki na dwóch poziomach A1-B1 i B2-C2.  Służy do nauki słownictwa i konwersacji. Poszerza, wzbogaca i uzupełnia leksykę. Uczy skutecznej i efektywnej komunikacji w j.hiszpańskim.

Jej autorzy to nauczyciele ELE.

Cena 96,00 zł

Aprende gramática y...

Aprende gramática y vocabulario Basico A1+A2 to wznowienie podręcznika języka hiszpańskiego na poziomie A1 i A2 dla młodzieży i dorosłych uczących się tego języka jako obcego skupionego przede wszystkim na aspektach gramatycznych i leksykalnych. 

Opublikowano też cyfrową wersję podręcznika Aprende gramática y vocabulario Básico A1+A2 DIGITAL.

Obejmuje poziomy od A1 do B2. Objaśnia gramatykę jasnym, zrozumiałym językiem uzależnionym od poziomu zaawansowania a słownictwo jest podzielone tematycznie. 

Cena 105,00 zł

¡Viva el Vocabulario! A1-B1

¡Viva el Vocabulario! A1-B1 to pierwszy tom serii poświęconej nauce słownictwa dla młodych i dorosłych, uczących się języka hiszpańskiego jako obcego, opracowaną na poziomach A1, A2, B1 i B2

Składa się z 38 rozdziałów i słownika. Każdy rozdział przedstawiony jest na dwóch stronach: po lewej przedstawione jest słownictwo w określonym kontekście za pomocą ilustracji, krótkich zdań i dialogów które pomagają w ich zrozumieniu. 

Cena 140,00 zł

¡Viva el Vocabulario! A1-B1...

¡Viva el Vocabulario! A1-B1 Solucionario to zbiór rozwiązań do pierwszego tomu serii poświęconej nauce słownictwa dla młodych i dorosłych, uczących się języka hiszpańskiego jako obcego, opracowaną na poziomach A1, A2, B1 i B2.

Cena 36,00 zł

ELE en Vocabulario. Nivel...

ELE en Vocabulario. Nivel elemental A1/A2. Libro digital (Ed. 2022) to cyfrowa wersja podręcznika zajmującego się słownictwem na poziomie zaawansowania A1-A2 w języku hiszpańskim. 

Jest to druga z trzech części opracowania teoretyczno-praktycznego poświęconego leksyce. Jest on zgodny z Plan Curricular del Instituto Cervantes.

Cena 47,50 zł

Aprende gramática y...

Aprende gramática y vocabulario Básico A1+A2 DIGITAL to cyfrowa wersja wznowionego podręcznika języka hiszpańskiego na poziomie A1 i A2 dla młodzieży i dorosłych uczących się tego języka jako obcego skupionego przede wszystkim na aspektach gramatycznych i leksykalnych. 

Cena 79,00 zł