Promocje

Są 31 produkty

Showing 1-12 of 31 rzeczy

Aprueba el Dele A1

 Aprueba el Dele A1 to materiał dla osób przygotowujących się do zdania egzaminu Diploma de Español como Lengua Extranjera (DELE) na poziomie A1. Zawiera 2 płyty CD oraz klucz do wszystkich testów.

Może służyć zarówno do pracy w klasie, jak i samodzielnej pracy ucznia, zawiera 5 modeli egzaminu w autentycznej formie DELE. 

Uczy kompetencji wymaganych na tym egzaminie: rozumienia i wypowiedzi zarówno ustnej, jak i pisemnej w języku hiszpańskim.

Cena 49,00 zł Cena 36,75 zł

Avance elemental Alumno

Avance elemental Alumno to podręcznik ucznia na poziomie podstawowym z Avance, serii podręczników do nauki języka hiszpańskiego przeznaczona dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dla osób dorosłych.

Cena 30,00 zł Cena 15,00 zł

Avance intermedio -...

Avance intermedio - avanzado Alumno to podręcznik ucznia ostatniego poziomu zaawansowania metody Avance. Jest to kurs języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych, który obecnie ma nowe, unowocześnione wydanie.

Avance prezentuje materiały (dokumenty, fotografie, reklamy itp.), dzięki którym studenci mają kontakt z autentycznymi próbkami językowymi i kulturowymi. 

Cena 55,00 zł Cena 27,50 zł

Avance intermedio -...

Avance intermedio - avanzado Alumno to podręcznik ucznia ostatniego poziomu zaawansowania metody Avance. Jest to kurs języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych, który obecnie ma nowe, unowocześnione wydanie.

Avance prezentuje materiały (dokumenty, fotografie, reklamy itp.), dzięki którym studenci mają kontakt z autentycznymi próbkami językowymi i kulturowymi. 

Zapewnia różnorodność ćwiczeń komunikacyjnych, gramatycznych i leksykalnych. 

Zawiera transkrypty zajęć dla nastolatków. Treść tego tytułu to poziom B2 i C1, zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego.  

Cena 40,00 zł Cena 20,00 zł

Basic grammar of the...

Basic grammar of the Spanish language to gramatyka stworzona z myślą o osobach znających język angielski. Opisuje on wyczerpująco normatywne i systematyczne aspekty języka hiszpańskiego ilustrowane wieloma przykładami.

Cena 69,00 zł Cena 51,75 zł

BEHIND THE MOON - Autorski...

Kalendarz z autorską astrofotografią Michała Łapińskiego

"Prezentowany kalendarz to efekt 2-letniej pracy w zbieraniu fotonów z naszego wszechświata za pomocą montażu paralaktycznego, teleskopu i dedykowanych chłodzonych kamer. Udało mi się wyselekcjonować 13 najlepszych zdjęć. Forma kalendarza świetnie pasowała jako zbiór i podsumowanie moich dotychczasowych efektów."

Cena 40,00 zł Cena 19,00 zł

Chicos Chicas 2 Libro del...

Chicos Chicas 2 Alumno to drugi poziom podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodszych uczniów z serii Chicos Chicas.

Cena 114,00 zł Cena 85,50 zł

Chicos Chicas 3 Cuaderno de...

Chicos Chicas 3 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do trzeciego poziomu podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodszych uczniów z serii Chicos Chicas.

Cena 67,00 zł Cena 50,25 zł

Chicos Chicas 3 Libro del...

Chicos Chicas 3 Alumno to trzeci poziom podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodszych uczniów z serii Chicos Chicas.

Cena 118,00 zł Cena 88,50 zł
Compañeros 3 B1.1 Alumno + CD
  • Wyprzedaż!
  • -50%

Compañeros 3 B1.1 Alumno + CD

Compañeros Curso de español jest jednym z najlepszych podręczników do j.hiszpańskiego dla młodzieży w wieku 11-16 lat. Obejmuje trzy poziomy zaawansowania A1, A2 i B1. Natomiast poziom B1 jest podzielony na dwa podręczniki: B1.1 i B1.2. Tak więc mamy 4 serie Compañeros. 

Jeden poziom tworzy Compañeros Libro del alumno, Compañeros Cuaderno de ejercicios oraz Compañeros Guía didáctica. Ta metoda okazała sie tak atrakcyjna i skuteczna, że najnowsza wersja jest trzecią edycją. Wszystkie zachowują ten sam układ i są tylko unowocześniane zarówno pod względem języka jak i szaty graficznej. 

Compañeros 3 B1.1 + CD Libro del alumno na poziomie B jest trzecim podręcznikiem z całej serii Compañeros.

Cena 73,50 zł Cena 36,75 zł
Compañeros 3 B1.1 Ejercicios
  • Wyprzedaż!
  • -50%

Compañeros 3 B1.1 Ejercicios

Compañeros Curso de español jest jednym z najlepszych podręczników do j.hiszpańskiego dla młodzieży w wieku 11-16 lat. Obejmuje trzy poziomy zaawansowania A1, A2 i B1. Poziom B1 jest podzielony na dwa podręczniki: B1.1 i B1.2. Tak więc mamy 4 poziomy Compañeros. 

Jeden poziom tworzy Compañeros Libro del alumno, Compañeros Cuaderno de ejercicios oraz Compañeros Guía didáctica. 

Compañeros 3 B1.1 Cuaderno de ejercicios jest zeszytem ćwiczeń do trzeciego podręcznika z całej serii Compañeros. Składa się on z 9 rozdziałów, odpowiadających treścią rozdziałom z podręcznika ucznia. Zawiera ćwiczenia pomyślane jako powtórzenie i utrwalenie materiału z podręcznika ucznia oraz transkrypcje nagrań z CD audio dołączonego do podręcznika.

Cena 45,00 zł Cena 22,50 zł