Nowe produkty

New Inspiration Test CD 3&4

New Inspiration Test CD 3&4

Są to edytowalne testowe płyty CD. Zawierają:

  • 24 krótkie testy z gramatyki i słownictwa, 
  • 8 dłuższych testów z języka i umiejętności zintegrowanych dla całej jednostki, 
  • test poziomujący, 
  • testy w połowie kursu 
  • testy na koniec semestru. 
  • Każda płyta CD obejmuje dwa poziomy.
Cena 50,00 zł

Nuevo Compañeros 3 Cuaderno...

Nuevo Compańeros 3 Cuaderno de ejercicios + Licencia digital to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie B1. Jest przeznaczony dla młodzieży szkół podstawowych. Nuevos Compańeros to trzecie wydanie, poszerzone i zaktualizowane  jednego z najczęściej wybieranych podręczników do języka hiszpańskiego dla nastolatków.

Cena 85,00 zł

Nuevo Compañeros 3 Guía...

Nuevo Compañeros 3 Guía didáctica to poradnik dydaktyczny dla nauczycieli pracujących z trzecim poziomem zaawansowania Nuevo Compañeros 3. Zawiera wskazówki metodyczne nie tylko do podręcznika ale również do filmów video będących uzupełnieniem tej metody i serii lektur Lunas. Jest dostępny w formie drukowanej i bezpłatnej cyfrowej do pobrania z platformy wydawnictwa.

Cena 121,80 zł

Nuevo Compañeros 4 Cuaderno...

Nuevo Compańeros 4 Cuaderno de ejercicios + Licencia digital to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie zaawansowania B2. Jest przeznaczony dla młodzieży szkół podstawowych. 

Nuevos Compańeros to trzecie wydanie, poszerzone i zaktualizowane jednego z najczęściej wybieranych podręczników do języka hiszpańskiego dla nastolatków.

Cena 85,00 zł

Nuevo Compañeros 4 Libro...

Nuevo Compańeros 4 Libro del alumno + Licencia digital to podręcznik ucznia na poziomie zaawansowania B2. Jest przeznaczony dla młodzieży szkół podstawowych. 

Nuevos Compańeros to trzecie wydanie, poszerzone i zaktualizowane jednego z najczęściej wybieranych podręczników do języka hiszpańskiego dla nastolatków.

Cena 139,65 zł

Vitamina Básico Cuaderno de...

Vitamina Básico Cuaderno de ejercicios+licencia digital to zeszyt ćwiczeń do podręcznika na poziomie A1 i A2 nowej serii. Vitamina jest metodą nauki języka hiszpańskiego dla młodzieży 16+ i dorosłych.

Jest opracowana na poziomach zaawansowania od A1 do C1 i wydana przez SGEL. 

Cena 115,50 zł

Vitamina Básico Libro del...

Vitamina Básico Libro del alumno + licencia digital to podręcznik ucznia dwóch poziomów zaawansowania A1 i A2. Zaplanowany dla intensywnych kursów z większa ilością godzin.

Każdy poziom składa się z 12 rozdziałów podzielonych na 4 części z których każda jest odrębną sekwencją dydaktyczną. Każdy rozdział zamyka Acción. Zawiera zadanie lub mini projekt i dzienniczek służący powtórce materiału. 

Vitamina jest metodą nauki języka hiszpańskiego dla młodzieży 16+ i dorosłych. Jest opracowana na poziomach zaawansowania od A1 do C1 i wydana przez SGEL. 

Cena 157,50 zł