Nowe produkty

Aktywne filtry

Juan Pérez Jolote Ricardo...

Juan Pérez Jolote to książka napisana przez meksykańskiego pisarza Ricarda Pozas, wydana w 1966 roku. Opowiada o losach chłopca-Indianina z grupy etnicznej Tzotzi.

Cena 10,00 zł

Party na calle Guatemala...

Książka "Party na calle Guatemala" autorstwa Janusza Odrowąża-Pieniążka to zbiór opowiadań, których akcja rozgrywa się w różnych krajach i kulturach.

Opowiadania łączą się motywem podróży i odkrywania nowych miejsc.

Cena 15,00 zł

Prąd przeciwny Guillermo Atias

Książka "Prąd przeciwny" to powieść autorstwa chilijskiego pisarza Guillermo Atiasa.

Została wydana po raz pierwszy w 1986 roku, a w Polsce ukazała się w 1987 roku nakładem Wydawnictwa Czytelnik.

Cena 15,00 zł

Od pierwszych pieśni do...

Od pierwszych pieśni do słów ostatnich to zbiór dzieł Federico García Lorki, jednego z najwybitniejszych poetów i dramaturgów hiszpańskich XX wieku.

Cena 30,00 zł

Madryckie ABC Wilhelmina...

Madryckie ABC to książka autorstwa Wilhelminy Skulskiej, która została wydana po raz pierwszy w 1979 roku.

Jest to zbiór opowiadań dla dzieci, które rozgrywają się w Madrycie, stolicy Hiszpanii.

Cena 15,00 zł

Wspomnienia pośmiertne...

Wspomnienia pośmiertne Brasa Cubas to powieść napisana przez brazylijskiego pisarza Joaquima Marię Machado de Assisa i opublikowana w 1881 roku.

Jest to pierwsza powieść realistyczna w literaturze brazylijskiej i uważana jest za jedno z najważniejszych dzieł w historii literatury portugalskojęzycznej.

Cena 20,00 zł

Burzliwy żywot Baska...

Burzliwy żywot Baska Zalacaina to powieść hiszpańskiego pisarza Pio Baroja. Akcja powieści toczy się w drugiej połowie XIX wieku, podczas wojny domowej w Hiszpanii. Głównym bohaterem jest Martin Zalacain, młody Bask z biednej chłopskiej rodziny.

Cena 5,00 zł

Teatro Breve Federico...

Teatro Breve to zbiór krótkich sztuk teatralnych Federico García Lorki. Sztuki zawarte w zbiorze są różnorodne pod względem tematyki i stylu.

Cena 20,00 zł

Dawna nowela hiszpańska...

Książka Dawna nowela hiszpańska autorstwa Kazimierza Zawanowskiego to zbiór dwunastu nowel hiszpańskich, napisanych w XVI i XVII wieku. Nowele te reprezentują różne gatunki i style.

Cena 35,00 zł

Przewodnik po Hiszpanii...

Przewodnik po Hiszpanii autorstwa Janiny Pałęckiej i Oskara Sobańskiego to popularny przewodnik turystyczny po tym kraju, wydany w 1977.

Książka jest napisana w przystępnym i łatwym w odbiorze stylu, a jej treść obejmuje wszystkie najważniejsze zabytki, atrakcje turystyczne i informacje praktyczne dotyczące Hiszpanii.

Cena 20,00 zł