Najczęściej kupowane

Są 250 produkty

Showing 1-12 of 250 rzeczy

Experiencias Internacional...

Experiencias internacional A1+A2 Extensivo Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do podręcznika obejmującego dwa poziomy A1 i A2 w jednym tomie. Jest to nowa metoda nauki języka hiszpańskiego jako obcego z serii Experiencias internacional, w których to uczeń jest w centrum uwagi. 

Wersja cyfrowa kosztuje 39,00 zł.

Cena 61,00 zł

Experiencias Internacional...

Experiencias internacional A1+A2 Extensivo Alumno to podręcznik ucznia obejmujący dwa poziomy A1 i A2 w jednym tomie. Jest to nowa metoda nauki języka hiszpańskiego jako obcego z serii Experiencias internacional, w których to uczeń jest w centrum uwagi.

Wersja cyfrowa kosztuje 101,00 zł.

Cena 139,00 zł

¡Qué guay! A1.1 Alumno +...

¡Qué guay! A1.1. Alumno + Cuaderno de actividades Curso para adolescentes to podręcznik ucznia na poziomie A1 kurs języka hiszpańskiego jako obcego dla nastolatków od 11 roku życia.¡Qué guay!  to seria podręczników opracowanych na poziomach zaawansowania od A1 do B1.

Cena 141,00 zł

Nuevo Avance Superior B2...

Nuevo Avance Superior B2 Ejercicios + CD to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia skróconej wersji B2. Nuevo Avance to odnowiona wersja podręcznika dla młodzieży licealnej i dorosłych Avance. Dzięki większemu formatowi i bogatym ilustracjom jest atrakcyjniejsza dla uczniów. Składa się z czterech poziomów A1, A2, B1 i B2 prezentowanych w dwóch wersjach. Dwa zestawy na poziomie B2: Nuevo Avance 5 B2.1 AlumnoNuevo Avance 5 B2.1 Ejercicios, Nuevo Avance 6 B2.2 Alumno, Nuevo Avance 6 B2.2 Ejercicios. Jest też druga wersja Nuevo AvanceNuevo Avance Superior B2 Alumno i Nuevo Avance Superior B2 Ejercicios. Ta skrócona wersja ma wydanie cyfrowe wraz z nagraniami audio.

.

Cena 87,00 zł

Nuevo Avance Superior B2...

Nuevo Avance Superior B2 Alumno + CD to podręcznik ucznia najwyższego poziomu zaawansowania B2. Nuevo Avance to odnowiona wersja podręcznika dla młodzieży licealnej i dorosłych Avance. Dzięki większemu formatowi i bogatym ilustracjom jest atrakcyjniejsza dla uczniów. Składa się z czterech poziomów A1, A2, B1 i B2 prezentowanych w dwóch wersjach. Pierwsza wersja to dwa zestawy na poziomie B2: Nuevo Avance 5 B2.1 AlumnoNuevo Avance 5 B2.1 Ejercicios, Nuevo Avance 6 B2.2 Alumno, Nuevo Avance 6 B2.2 Ejercicios. Druga wersja Nuevo AvanceNuevo Avance Superior B2 Alumno i Nuevo Avance Superior B2 Ejercicios. Ta skrócona wersja ma wydanie cyfrowe wraz z nagraniami audio.

Cena 151,00 zł

Colega 2...

Colega 2 Alumno+Ejercicios+CD Pack to cały zestaw drugiego poziomu zaawansowania metody uczenia j.hiszpańskiego dla małych dzieci. Tworzy go Colega 2 Libro del alumno, podręcznik ucznia, Colega 2 Cuaderno de ejercicios, zeszyt ćwiczeń i CD z nagraniami audio. 

Colega 2 Alumno, podręcznik ucznia i Colega 2 Cuaderno de ejercicios, zeszyt ćwiczeń mają taki sam układ. 

Wersja cyfrowa podręcznika kosztuje 62,00 zł.

Colega Curso de Español Lengua Extranjera jest jedną z najczęściej wybieranych książek do nauki języka hiszpańskiego małych dzieci Składa się z 4 poziomów, obejmujących zakres A1-A2.

Cena 138,00 zł

Nuevo Español en marcha 1...

Nuevo Español en marcha to nowa wersja podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych wydanego przez SGEL. Wydany w milionach egzemplarzy, z wersją niemiecko i meksykańskojęzyczną pozostaje jednym z najlepiej sprzedających się podręczników.

Obejmuje cztery poziomy zaawansowania A1, A2, B1 i B2.

Nuevo Español en marcha 1 A1 Ejercicios + CD to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie A1.

Cena 67,00 zł

Nuevo Español en marcha 1...

Nuevo Español en marcha to nowa wersja podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych wydanego przez SGEL. Wydany w milionach egzemplarzy, z wersją niemiecko i meksykańskojęzyczną pozostaje jednym z najlepiej sprzedających się podręczników.

Obejmuje cztery poziomy zaawansowania A1, A2, B1 i B2.

Nuevo Español en marcha 1 A1 Alumno + CD to podręcznik ucznia poziomu A1.

Cena 134,00 zł

¡Genial! A1 Alumno +...

¡Genial! Curso de español to nowy podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla młodzieży 16+ i dorosłych.

Został opracowany na czterech poziomach zaawansowania od A1 do B2¡Genial! Curso de español A1 Libro del alumno + Cuaderno de actividades to pierwszy poziom zaawansowania.

Cena 136,00 zł

ELE en fonética B1+CD y...

ELE en fonética B1+CD y soluciones El referente de pronunciacióto podręcznik na poziomie średnio zaawansowanym dotyczący fonetyki hiszpańskiej. Jest też wydany w formie e-booka, kosztuje 46,00 zł.

Jest to opracowanie teoretyczno-praktyczne hiszpańskiego systemu fonologicznego dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako języka obcego. 

Każdy rozdział zaczyna się od wyjaśnienia sposobu wymowy spółgłosek i samogłosek i graficznym przedstawieniem dźwięku. Oferuje dużą różnorodność ćwiczeń audio do nauki intonacji, wymowy i rozumienia wypowiedzi ze słuchu. 

Zawiera podsumowanie i klucze do wszystkich ćwiczeń. 

Jest zgodna z aktualnym programem Plan Curricular del Instituto del Instituto Cervantes.

Cena 85,00 zł

Preparación al DELE escolar...

Preparación al DELE escolar A1 Alumno to podręcznik przygotowujący do egzaminów DELE na poziomie A1 uczniów w wieku między 11 a 17 lat. 

Jest on pierwszym z serii składającej się z Preparación al DELE escolar A1 Alumno  i Preparación al DELE escolar A2/B1 Alumno. 

Do każdego podręcznika ucznia opublikowano Preparación al DELE escolar Claves.

Cena 97,00 zł

Uno, dos, tres… ¡ya! 2 A2...

Uno, dos, tres… ¡Ya! to podręcznik do nauki j.hiszpańskiego dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat na dwóch poziomach zaawansowania A1 i A2.

Uno, dos, tres… ¡Ya! 2 A2 Cuaderno de actividades to zeszyt ćwiczeń do drugiego poziomu podręcznika.

Cena 68,00 zł