• -25%

Aprueba el Dele A1

74,00 zł
55,50 zł Zniżka 25%
Brutto

Aprueba el Dele A1 to materiał dodatkowy dla osób przygotowujących się do zdania egzaminu Diploma de Español como Lengua Extranjera (DELE) na poziomie A1. Jest Zbiorem testów do egzaminu DELE A1. Podręcznik zawiera dwie płyty CD audio oraz rozwiązania wszystkich testów.

Ilość

Aprueba el Dele A1 to materiał dodatkowy dla osób przygotowujących się do zdania egzaminu Diploma de Español como Lengua Extranjera (DELE) na poziomie A1. Może słuzyc zarówno do pracy w klasie jak i samodzielnej pracy ucznia, zawiera 5 modeli egzaminu w autentycznej formie i postaci DELE. Uczy kompetencji wymaganych na tym egzaminie: rozumienia i wypowiedzi zarówno ustnej jak i pisemnej w języku hiszpańskim.

9788467547276

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Preparación al DELE A1...

Preparación al Dele A1 Alumno + CD  to zbiór 7 testów egzaminacyjnych na poziomie A1, przygotowujących do certyfikatu z języka hiszpańskiego organizowanego przez Instytut Cervantesa. 

Cena 50,00 zł Cena 37,50 zł

Preparación al DELE A1...

Preparación al Dele A1 Respuestas y transcripciones explicadas to zbiór odpowiedzi do egzaminu DELE na poziomie A1, przygotowujących do certyfikatu z języka hiszpańskiego organizowanego przez Instytut Cervantesa.

Cena 23,73 zł

¡Dale al DELE! A1+@ Novedad

Książka Dale al DELE! A1 przygotowuje się do uzyskania poziomu A1 i może być stosowana zarówno w klasie, jak i do samodzielnej nauki w domu. Najnowsze wydanie zgodne z wymaganiami Instytutu Cervantesa.

Cena 110,00 zł