Tiempo para practicar las preposiciones

72,71 zł
Brutto

Tiempo para practicar las preposiciones to monograficzne opracowanie poświęcone hiszpańskim przyimkom

Ilość

Tiempo para practicar las preposiciones to monograficzne opracowanie poświęcone hiszpańskim przyimkom. Stara się ono przedstawić osobom uczącym się języka hiszpańskiego jako obcego, jasne, proste i precyzyjne zasady użycia przyimków. Całość podzielona jest na 7 tematów omawiających w każdym rozdziale odrębne zagadnienie. Dodatkowo porusza trzy tematy istotne w nauce języka hiszpańskiego, takie jak konstrukcje z przyimkami, przyimki z czasownikami oraz idiomy i te ostatnie są przedstawione w praktycznej formie użytecznych zwrotów z kolokwialnego języka. Teoretyczne tabele, których celem jest zaprezentowanie tych elementów, które następnie będą używane, są uzupełnione o liczne ćwiczenia opracowane tak aby nabywanie umiejętności następowało stopniowo. Z drugiej strony bogata typologia jak sprawdzanie wiedzy, uzupełnianie, wybór, zastępowanie itd. daje uczniom poczucie dynamizmu i zaawansowania. Tiempo ... Para practicar las preposiciones zawiera poza tym na końcu klucz do wszystkich ćwiczeń, który pozwala uczniom na samodzielną pracę

9788477115342

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Las preposiciones B1...

Las preposiciones B1 to ćwiczenia poświęcone hiszpańskim przyimkom na poziomie B1. Podręcznik analizuje ich użycie w różnych kontekstach i oferuje liczne ćwiczenia. Na końcu książki umieszczony jest klucz.

Cena 52,94 zł

Las preposiciones B1...

Las preposiciones B1 Nueva edición to ćwiczenia poświęcone hiszpańskim przyimkom z serii Practica tu español, która zawiera najważniejsze zagadnienia gramatyczne i leksykalne dotyczące języka hiszpańskiego jako obcego (Espańol como lengua extranjera ELE). Są one przeznaczone do samodzielnej nauki, zawierają wyjaśnienie problemu, liczne przykłady w określonym kontekście i szereg ćwiczeń do utrwalenia przerobionego materiału. Są wydane w przyjaznym formacie i zawierają klucz do ćwiczeń. 

Cena 58,10 zł