search

Las preposiciones B1 Practica Tu Español Nueva edición

71,00 zł
Brutto

Las preposiciones Nueva edición to nowe wydanie ćwiczeń poświęconych hiszpańskim przyimkom. Składa się z 11 rozdziałów. Omawia następujące przyimki: de, a, en, durante, desde, hasta, hacia, ante, tras, bajo, sobre, entre. con, sin, contra, segun, por i para.

Ilość

Practica tu español

Las preposiciones Nueva edición to nowe wydanie ćwiczeń poświęconych hiszpańskim przyimkom. Składa się z 11 rozdziałów. Omawia następujące przyimki: de, a, en, durante, desde, hasta, hacia, ante, tras, bajo, sobre, entre. con, sin, contra, segun, por i para.Tworzy popularną serię Practica tu español.

Practica tu español to seria ćwiczeń gramatycznych dla osób samodzielnie uczących się języka hiszpańskiego. Zawiera najważniejsze zagadnienia gramatyczne i leksykalne tego języka. Opracowana jest na poziomach zaawansowania od A1do C1. Każda książka zajmuje się jednym problemem, z jakim muszą się zmierzyć uczący się języka hiszpańskiego. Wszystkie tytuły opracowano według takiego samego schematu. Każdy zeszyt składa się z 10 rozdziałów. 

Na początku jest wyjaśnienie omawianego zagadnienia. Następnie pokazane są liczne przykłady użycia w określonym kontekście. Kończą ją liczne ćwiczenia utrwalające przerobiony materiał. Practica tu español wydana jest w przyjaznym formacie z kluczem do ćwiczeń. Pomaga to osobom uczącym się zorientować się, w jakim stopniu przyswoili już materiał. 

Poziom A1- C1 zawiera następujące tytuły: 

Poziom A1: Practica la conjugación, 

Poziom A2: Ejercicios de pronunciación, 

Poziom A2-B1: Ortografía, Uso y contraste de tiempos verbales,

Poziom B1: Ser y estar, El subjuntivo, Problemas frecuentes del espańol, Las expresiones coloquiales, Las preposiciones, Los tiempos del pasado,

Poziom B2: El léxico de los negocios, 

Poziom C1: Marcadores del discurso. 

Sgel
9788417730086

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody