search

Los tiempos del pasado B1 Practica Tu Español Nueva edición

71,00 zł
Brutto

Los tiempos del pasado B1 Nueva edición to nowe wydanie znanego podręcznika.  W 10 rozdziałach omawia czasy przeszłe: Preterito Perfecto, Preterito Imperfecto, Preterito Indefinido i Preterito Pluscuamperfecto.

Pokazuje ich kontrastowe użycie. Na końcu zamieszczony jest spis najczęściej popełnianych błędów przez osoby uczące się języka hiszpańskiego jako obcego. 

Ilość

Practica tu español

Los tiempos del pasado B1 Nueva edición to nowe wydanie znanego podręcznika.  W 10 rozdziałach omawia czasy przeszłe: Preterito Perfecto, Preterito Imperfecto, Preterito Indefinido i Preterito Pluscuamperfecto. Pokazuje ich kontrastowe użycie.

Na końcu zamieszczony jest spis najczęściej popełnianych błędów przez osoby uczące się języka hiszpańskiego jako obcego. Tworzy popularną serię Practica tu español.

Practica tu español to seria ćwiczeń gramatycznych dla osób samodzielnie uczących się języka hiszpańskiego. Zawiera najważniejsze zagadnienia gramatyczne i leksykalne tego języka. Opracowana jest na poziomach zaawansowania od A1do C1. Każda książka zajmuje się jednym problemem, z jakim muszą się zmierzyć uczący się języka hiszpańskiego. Wszystkie tytuły opracowano według takiego samego schematu. Każdy zeszyt składa się z 10 rozdziałów. 

Na początku jest wyjaśnienie omawianego zagadnienia. Następnie pokazane są liczne przykłady użycia w określonym kontekście. Kończą ją liczne ćwiczenia utrwalające przerobiony materiał. Practica tu español wydana jest w przyjaznym formacie z kluczem do ćwiczeń. Pomaga to osobom uczącym się zorientować się, w jakim stopniu przyswoili już materiał. 

Poziom A1- C1 zawiera następujące tytuły: 

Poziom A1: Practica la conjugación, 

Poziom A2: Ejercicios de pronunciación, 

Poziom A2-B1: Ortografía, Uso y contraste de tiempos verbales,

Poziom B1: Ser y estar, El subjuntivo, Problemas frecuentes del espańol, Las expresiones coloquiales, Las preposiciones, Los tiempos del pasado,

Poziom B2: El léxico de los negocios, 

Poziom C1: Marcadores del discurso. 

 

Sgel
9788417730093

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody