search

Las expresiones coloquiales B1 Practica Tu Español Nueva edición

71,00 zł
Brutto

Las expresiones coloquiales B1 Nueva edición to nowe wydanie ćwiczeń. Prezentuje użycie najpopularniejszych potocznych zwrotów w języku hiszpańskim o tej samej tematyce ale w atrakcyjniejszej formie.

Ilość

Practica tu español

Las expresiones coloquiales B1 Nueva edición to nowe wydanie ćwiczeń. Prezentuje użycie najpopularniejszych potocznych zwrotów w języku hiszpańskim. Są to te same tematy co w poprzednim wydania ale w atrakcyjniejszej formie:

1.El amor y otras emociones

2.Vivir para trabajar, trabajar para vivir

3.El dinero no lo es todo

4.Que tal estas?La salud es importante

5.El mundo de las relaciones sociales

6.Cómo hacemos las cosas?

7.Lo pasamos de miedo!

8.Cómo eres y cómo te pones!

9.Estudiamos?

10.No me digas!

Tworzy popularną serię Practica tu español.

Practica tu español to seria ćwiczeń gramatycznych dla osób samodzielnie uczących się języka hiszpańskiego. Zawiera najważniejsze zagadnienia gramatyczne i leksykalne tego języka. Opracowana jest na poziomach zaawansowania od A1do C1. Każda książka zajmuje się jednym problemem, z jakim muszą się zmierzyć uczący się języka hiszpańskiego. Wszystkie tytuły opracowano według takiego samego schematu. Każdy zeszyt składa się z 10 rozdziałów. 

Na początku jest wyjaśnienie omawianego zagadnienia. Następnie pokazane są liczne przykłady użycia w określonym kontekście. Kończą ją liczne ćwiczenia utrwalające przerobiony materiał. Practica tu español wydana jest w przyjaznym formacie z kluczem do ćwiczeń. Pomaga to osobom uczącym się zorientować się, w jakim stopniu przyswoili już materiał. 

Poziom A1- C1 zawiera następujące tytuły: 

Poziom A1: Practica la conjugación, 

Poziom A2: Ejercicios de pronunciación, 

Poziom A2-B1: Ortografía, Uso y contraste de tiempos verbales,

Poziom B1: Ser y estar, El subjuntivo, Problemas frecuentes del espańol, Las expresiones coloquiales, Las preposiciones, Los tiempos del pasado,

Poziom B2: El léxico de los negocios, 

Poziom C1: Marcadores del discurso. 

 

Sgel
9788417730079

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody