Uso junior intermedio Alumno

87,00 zł
Brutto

Uso junior intermedio Alumno to pozycja z serii podobnej do Uso de la Gramática na trzech poziomach; elemental, intermedio i avanzado. .Jest to seria ćwiczeń gramatycznych dla dzieci między 8 a 12 lat będąca odpowiednikiem Uso de la gramatica na poziomie podstawowym. Całość składa się z trzech poziomów. Z wyjątkiem poziomu Ust Junior Avanzado podręcznik dla nauczyciela jest do pobrania z platformy wydawcy.

Ilość

Uso junior intermedio Alumno to pozycja z serii podobnej do Uso de la Gramática na trzech poziomach; elemental, intermedio i avanzado. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku 8-12 lat w większym formacie niż Colleción Uso, bogato ilustrowany, kolorowy i w atrakcyjnej formie dla młodych uczniów. Zawartość przedstawiona jest za pomocą zabawnych ilustracji. Każde zagadnienie jest przedstawiane w kilku rozdziałach i kończy się testem. Każdy poziom ma podręcznik dla nauczyciela w którym obok klucza do ćwiczeń znajdują się propozycje zajęć w klasie. Z wyjątkiem poziomu Uso Junior Avanzado podręcznik dla nauczyciela jest do pobrania z platformy wydawcy.

,

9788477115533

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Uso junior elemental Alumno

Uso junior elemental Alumno to pozycja z serii podobnej do Uso de la Gramática na trzech poziomach; elemental, intermedio i avanzado. Jest to seria ćwiczeń gramatycznych dla dzieci między 8 a 12 lat będąca odpowiednikiem Uso de la gramatica na poziomie podstawowym. Całość składa się z trzech poziomów. Z wyjątkiem poziomu Ust Junior Avanzado podręcznik dla nauczyciela jest do pobrania z platformy wydawcy.

Cena 87,00 zł

Uso junior avanzado Alumno

Uso junior avanzado Alumno to pozycja z serii podobnej do Uso de la Gramática na trzech poziomach; elemental, intermedio i avanzado..Jest to seria ćwiczeń gramatycznych dla dzieci między 8 a 12 lat będąca odpowiednikiem Uso de la gramatica na poziomie podstawowym. Całość składa się z trzech poziomów. Z wyjątkiem poziomu Ust Junior Avanzado podręcznik dla nauczyciela jest do pobrania z platformy wydawcy.

Cena 87,00 zł

Uso escolar A2+ Aula de...

Uso escolar A2 + to drugi z trzech tomów z serii Aula de gramática, będących kompendium gramatycznym języka hiszpańskiego dla młodzieży na poziomach A1, A2 + i B1. 

Cena 93,00 zł

Uso escolar B1 Aula de...

Uso escolar B1 to drugi z trzech tomów z serii Aula de gramática, będących kompendium gramatycznym języka hiszpańskiego dla młodzieży na poziomach A1, A2 + i B1.

Cena 96,00 zł