El mundo en español B

126,00 zł
Brutto

El mundo en español, lecturas de cultura y civilización B to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego jako obcego z serii skupiającej się na kulturze na poziomie B.

Ilość

El mundo en español, lecturas de cultura y civilización B to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego jako obcego z serii skupiającej się na kulturze na poziomie B. Składa się z 25 tematów podzielonych na 86 tekstów dotyczących Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej wraz z ćwiczeniami ułatwiającymi rozumienie tekstu w oparciu o rzeczywistość socjo-kulturową całego świata hispanojęzycznego. Służy też przygotowaniu do egzaminów DELE na poziomie B1 i B2. Zawiera 2,5 godziny nagrań audio do ściągnięcia w formacie mp3, zawierających różne akcenty hiszpańskie. Książka ma również słownik hiszpańsko-hiszpański na każdej stronie oraz słownik wielojęzyczny: angielski, francuski, niemiecki, włoski, portugalski, holenderski i chiński.

9788494980954

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

El mundo en español digital...

El mundo en español Nivel A2 to poziom A2 z serii książek o tematyce społeczno-kulturowej krajów świata hiszpańskojęzycznego. Każdy podręcznik zawiera zbiór czytanek z ćwiczeniami umożliwiającymi doskonalenie umiejętności językowych: czytania, pisania, słuchania oraz wypowiedzi ustnej.

Co więcej, podręczniki są odpowiednie dla osób przygotowujących się do egzaminu umożliwiającego otrzymanie certyfikatu DELE.

Cena 691,26 zł

El mundo en español digital...

El mundo en español Nivel B to poziom B z serii książek o tematyce społeczno-kulturowej krajów świata hiszpańskojęzycznego. Każdy podręcznik zawiera zbiór czytanek z ćwiczeniami umożliwiającymi doskonalenie umiejętności językowych: czytania, pisania, słuchania oraz wypowiedzi ustnej.

Co więcej, podręczniki są odpowiednie dla osób przygotowujących się do egzaminu umożliwiającego otrzymanie certyfikatu DELE.

Cena 691,26 zł

Gramática y enseñanza de...

Gramática y enseñanza de español B1 – C2 to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego na zaawansowanych poziomach. Porusza 29 zagadnień i zawiera 67 ćwiczeń. Istnieje też wersja online.

Cena 110,25 zł

Gramática y enseñanza de...

Gramática y enseñanza de español B1 – C2 online to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego na zaawansowanych poziomach. Porusza 29 zagadnień i zawiera 67 ćwiczeń.

Cena 110,70 zł