search

Relatos españoles contemporáneos B2-C2 + CD

87,00 zł
Brutto

Relatos españoles contemporáneos to audiobook i drukowana książka z serii Libros Blancos, przeznaczonej dla osób ze znajomością języka hiszpańskiego na poziomie B2-C2, prezentującej oryginalne teksty najlepszych pisarzy tworzących w tym języku. 

Ilość

Relatos españoles contemporáneos to audiobook i drukowana książka z serii Libros Blancos, przeznaczonej dla osób ze znajomością języka hiszpańskiego na poziomie B2-C2, prezentującej oryginalne teksty najlepszych pisarzy tworzących w tym języku.

Każda publikacja to inny język hiszpański, zawiera ona CD z nagraniami audio tych opowiadań z odpowiednimi akcentami: castellano, meksykańskim, argentyńskim, kubańskim...Wyjątkowa okazja do poznania literatury Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej w jej oryginalnym brzmieniu.

Relatos españoles contemporáneos przedstawia najlepszych pisarzy opowiadań z Hiszpanii. Poznajemy słownictwo używane w tej okolicy i aby ułatwić zrozumienie tych historii, dołączono biografie autorów i opisano kontekst ich prac. Oto lista opowiadań znajdujących się w tej publikacji:

La lengua de las mariposas – Manuel Rivas

Las visitas – Carlos Castán

Una carencia íntima – Juan José Millás

La casa feliz – José María Merino

9788494232688

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody