Uso de las perífrasis verbales Alumno

78,02 zł
Brutto

Uso de las perífrasis verbales Alumno należy do serii Uso de los verbos, poruszającej zagadnienia związane z czasownikami hiszpańskimi, które sprawiają problemy w nauce języka hiszpańskiego jako obcego.

Ilość

Uso de las perífrasis verbales Alumno należy do serii Uso de los verbos, poruszającej zagadnienia związane z czasownikami hiszpańskimi, które sprawiają problemy w nauce języka hiszpańskiego jako obcego. Poza Uso de las perífrasis verbales w skład serii wchodzą dwie książki ; Uso de los pasados oraz Uso del Indicativo y del Subjuntivo. Klucz do Uso de las perífrasis verbales Alumno został wydany w osobnej publikacji natomiast klucz do dwóch pozostałych można ściągnąć ze strony wydawnictwaUso de las perífrasis verbales Alumno jest opracowane dla osób na poziomie B i C znajomości języka hiszpańskiego. Składa się z 9 rozdziałów, z których każdy poświęcony jest innej peryfrazie i zawiera liczne przykłady użycia i ćwiczenia.

9788477112280

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Uso de las perífrasis...

Uso de las perífrasis verbales Clave to klucz do monografii Uso de las perífrasis verbales, podręcznika z serii Uso poświęconego tej formie werbalnej jaka są peryfrazy w języku hiszpańskim z licznymi ćwiczeniami.

Cena 22,73 zł

Perifrasis verbales en...

Perifrasis verbales en contraste to publikacja, której celem tej publikacji jest spojrzenie na peryfrazy werbalne w inny sposób niż dotychczas z perspektywy porównawczej. Pokazuje dane dotyczące j. hiszpańskiego i języków powiązanych i niepowiązanych typologicznie. Poza tym książka proponuje serie ćwiczeń z których wiele wymaga konsultacji z danymi z Internetu.

Cena 94,50 zł