search

New Headway English Course Upper-Intermediate, student's book

26,00 zł
Brutto

New Headway Upper-Intermediate uznaje, że osoby uczące się na tym poziomie wymagają innego podejścia do nauki języka. Odchodzi od badania elementów językowych w izolacji, eksplorując obszary gramatyczne z większą głębią, aby uczniowie zaczęli dostrzegać systemy leżące u podstaw języka. 

Ilość

New Headway Upper-Intermediate uznaje, że osoby uczące się na tym poziomie wymagają innego podejścia do nauki języka. Odchodzi od badania elementów językowych w izolacji, eksplorując obszary gramatyczne z większą głębią, aby uczniowie zaczęli dostrzegać systemy leżące u podstaw języka. 

Kluczowe cechy:

  • Teksty do słuchania i czytania pochodzą z szeregu autentycznych źródeł.

  • Dogłębne omówienie gramatyki umożliwia uczniom wypracowanie reguł gramatycznych i pomaga im osiągnąć większą dokładność dzięki lepszemu zrozumieniu, jak działa język. 

  • Istnieje szczegółowy program nauczania umiejętności, w którym wszystkie cztery umiejętności są systematycznie rozwijane i integrowane poprzez powiązane zadania. 

  • Istnieje obszerna praca nad słownictwem, ze szczególnym uwzględnieniem najczęściej używanych czasowników, czasowników frazowych, idiomów i związków. 

  • Zintegrowana praktyka wymowy jest zapewniona przez cały czas.

Oxford
9780194358002

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody