Tema a tema C Alumno

138,00 zł
Brutto

Tema a tema C1 Alumno to trzeci z serii trzech podręczników opracowanych z myślą o kursach konwersacji i komunikacji, wydany na trzech poziomach znajomości języka: B1, B2 i C1 i równocześnie jedyny tak obszerny. 

Ilość

Tema a tema C1 Alumno to trzeci z serii trzech podręczników opracowanych z myślą o kursach konwersacji i komunikacji, wydany na trzech poziomach znajomości języka: B1, B2 i C1 i równocześnie jedyny tak obszerny. Posiada dwanaście ciekawych i aktualnych tematów z propozycjami zadań uczących komunikacji w języku hiszpańskim. Nagrania audio są dostępne na stronie wydawnictwa. Podręcznik ten zawiera książkę dla nauczyciela również dostępną na platformie wydawnictwa. Wersja cyfrowa kosztuje 108,00 zł.

9788477119678

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Curso de lectura,...

Curso de lectura, conversación y redacción Intermedio to drugi z trzech podręczników z serii Curso de lectura, conversación y redacción na poziomie Intermedio.  Opracowany specjalnie dla ćwiczenia komunikacji ustnej i pisemnej w oparciu o wybór tekstów współczesnych autorów hiszpańskich i latynoamerykańskich i różnorodnych gatunków literackich; proza, teatr i esej. Te teksty są bazą do ćwiczenia zrozumienia tekstu, konwersacji i redakcji poprzez zróżnicowane ćwiczenia.

Cena 101,00 zł

Hablar por los codos Frases...

Hablar por los codos Frases para un espańol cotidiano to nowa wersja poprzedniego wydania, uaktualniona, zbierająca 75 zwrotów i 200 powiedzeń, które na co dzień używane są w potocznym języku hiszpańskim.

Cena 96,00 zł