Latitud 0° Nivel intermedio-avanzado Manual de español intercultural

127,46 zł
Brutto

Latitud 0° jest podręcznikiem do nauki języka hiszpańskiego jako obcego na poziomie intermedio-avanzado. 

Ilość

Latitud 0° Manual de español intercultural jest podręcznikiem do nauki języka hiszpańskiego jako obcego na poziomie intermedio-avanzado. Składa się z 10 rozdziałów obejmujących tematykę różnorodności kontynentu latynoamerykańskiego i jego relacji kulturowych z Hiszpanią i światem. Każdemu rozdziałowi towarzyszy suplement dotyczący jednego z 20 krajów mówiących po hiszpańsku. Podręcznik zawiera zbiór różnych ćwiczeń i zadań takich jak pytania dotyczące zrozumienia tekstu, pytania otwarte, odgrywanie ról, prezentacje, prace kreatywne z wykorzystaniem nowych technologii,

https://ksiegarnia.siesta.pl/img/cms/Latitud%200.pdf

           

Sgel
9788497786683

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Nuevo Español 2000 Medio...

Nuevo Español 2000 Medio Alumno + CD to podręcznik ucznia drugiego poziom serii Nuevo Español 2000. Składa się z 21 lekcji skupionych wokół jednego tematu, zawierających słownictwo i struktury gramatyczne. Na końcu książki znajdziemy dodatek gramatyczny z alfabetem arabskim, systemy transkrypcji fonologicznej języka rosyjskiego i alfabetu fonetycznego międzynarodowego oraz fonemy hiszpańskie. Przedstawia też proste reguły akcentów ortograficznych, uwagi interpunkcyjne i dotyczące intonacji. Zawiera tabele odmian czasowników nieregularnych i słownik.

Cena 125,04 zł

Español en marcha 4 B2...

Español en marcha 4 B2 Alumno + CD to podręcznik ucznia poziomu B2, kultowego podręcznika języka hiszpańskiego jako obcego  dla młodzieży i dorosłych na 4 poziomach. każdy poziom składa się z podręcznika ucznia, zeszytu ćwiczeń i podręcznika dla nauczyciela. Pierwsze dwa poziomy są też w wersji Basico.

Cena 39,00 zł

Nuevo Español en marcha 4...

Nuevo Español en marcha 4 Alumno + CD to podręcznik ucznia czwartego poziomu czterotomowej serii Nuevo Español en marcha. Jest uaktualnioną językowo wersją poprzedniej edycji, wzbogaconą o video i wersje cyfrowe ale zachowuje charakter komunikatywny podrecznika.

Cena 114,03 zł