Eco 3 B2+ Extensiva Alumno

115,00 zł
Brutto

Eco 3 B2 + Extensiva Alumno to podręcznik dla młodzieży i dorosłych z serii Eco, wydanej w dwóch wersjach intensywnej i ekstensywnej.

Ilość

Eco 3 B2 + Extensiva Alumno to podręcznik dla młodzieży i dorosłych z serii Eco, wydanej w dwóch wersjach intensywnej i ekstensywnej. Obejmuje trzy poziomy A1, A2 i B1 w wersji intensywnej, składające się z podręcznika ucznia A1, A2 i B1 oraz zeszytu ćwiczeń A1 i podręcznika dla nauczyciela  A1 oraz 3 poziomy w wersji ekstensywnej: Extensiva 1 AlumnoExtensiva 2 Alumno, Extensiva 3 Alumno, Extensiva 1 Cuaderno de refuerzo, Extensiva 3 Cuaderno de refuerzo, Extensiva 3 Profesor. Podręczniki nauczyciela do Extensiva 1 i  Extensiva 2 są do ściągnięcia z platformy wydawnictwa. Każdy podręcznik składa się z 8 rozdziałów z następującymi sekcjami: Entrada, zawierająca prezentację tematów i omawianej funkcjonalności poprzez pokazanie przykladu autentycznego języka w określonym kontekście. Comprensión y práctica:  ćwiczenie ze zrozumienia tekstu. A la escucha: ćwiczenie ze rozumienia tekstu ze słuchu. Léxico:  przedstawienie i ćwiczenie słownictwa z każdego rozdziału. Gramática: tabele gramatyczne i ćwiczenia. Expresión oral:  rozwój umiejętności wypowiedzi ustnych i komunikacji. Mundo Hispano:  elementy kultura obszaru hispanojęzycznego. Síntesis:  praktyczne ćwiczenie materiału z rozdziału Taller de Internet:  propozycje prostych zastosowań nabytych umiejętności  w realnym kontekście z wykorzystaniem Internetu. Ya conoces: powtórzenie zawartości funkcjonalnej, słownictwa i gramatyki z przerobionego rozdziału.

9788477119227

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Eco 1 A1+A2 Extensiva...

Eco 1 (A1 +A 2) Extensiva  Cuaderno de refuerzo to podręcznik dla młodzieży i dorosłych z serii Eco, wydanej w dwóch wersjach intensywnej i ekstensywnej.

Cena 48,00 zł

Eco 3 B2 Alumno

Eco 3 B2 Alumno to podręcznik dla młodzieży i dorosłych z serii Eco, wydanej w dwóch wersjach intensywnej i ekstensywnej.

Cena 72,00 zł