Vive el español Nivel intermedio Alumno

75,00 zł
Brutto

Vive el español Nivel intermedio Alumno to podręcznik dla młodzieży i dorosłych z ćwiczeniami w jednym tomie.

Ilość

Vive el español Nivel intermedio Alumno to podręcznik dla młodzieży i dorosłych z ćwiczeniami w jednym tomie.

Edebe
9788423671328

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Agencia ELE 4 B2.1 Alumno +...

Agencia ELE 4 B2.1 Alumno Nueva edición to podręcznik ucznia zbudowany z 8 rozdziałów na 14 stronach i podzielony na następujące części: Observa: nawiązanie do opanowanego materiału przygotowujące do nowego rozdziału, prezentacja nowego słownictwa i przykładów użycia w komiksie, Practica: zadania ułatwiające zrozumienie gramatyki i słownictwa i różne ćwiczenia językowe a zamyka ją praca obejmująca przerobiony materiał w kontekście konkretnej sytuacji komunikatywnej. Amplía: poświęcona jest elementom kulturowym i strategiom uczenia się. Poszczególne sekwencje są linearne, progresywne w odniesieniu do stopnia trudności z ćwiczeniami wymagającymi uzycia nabytych umiejętności i wcześniejszej praktyki. Wersja cyfrowa wraz z ćwiczeniami kosztuje 121,91 zł.

Cena 115,32 zł

Agencia ELE 3 B1 Alumno +...

Agencia ELE 3 B1 Alumno Nueva edición to podręcznik ucznia na poziomie B1Nowe wydanie metody Agencia ELE dla młodzieży i dorosłych, obecnie zaktualizowane i uzupełnione z darmową roczną licencją cyfrową umieszczoną w wydrukowanej książce, składa się z 6 tomów: A1, A2, B1, B2.1, B2.2 i połączenia poziomów A1 i A2 w wersji Básico dla intensywniejszych kursów. Wersja cyfrowa wraz z ćwiczeniami kosztuje 121,91 zł.

Cena 115,32 zł

Agencia ELE 3 B1 Ejercicios...

Agencia ELE 3 B1 Ejercicios Nueva edición to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie B1. Nowe wydanie metody Agencia ELE dla młodzieży i dorosłych, obecnie zaktualizowane i uzupełnione z darmową roczną licencją cyfrową umieszczoną w wydrukowanej książce, składa się z 6 tomów: A1, A2, B1, B2.1, B2.2 i połączenia poziomów A1 i A2 w wersji Básico dla intensywniejszych kursów. 

Cena 71,62 zł