Superdrago 3 y 4 Carpeta Recursos

339,86 zł
Brutto

Superdrago 3 y 4 Carpeta de Recursos  to materiał dla nauczyciela do poziomu 3 i 4 Superdrago. Składa się na nia Guia didactica z sugestiami dydaktycznymi dla wszystkich rozdziałów podręcznika i opisem samego poradnika, klucz do wszystkich ćwiczeń, CD audio, transkrypcje, tablice, plakaty i dragolaminas. Jest też mozliwość zakupu Guia didactica + CD wydanych oddzielnie do każdego poziomu 3 i 4.                                                   

                               

Ilość

Superdrago 3 y 4 Carpeta de Recursos  to materiał dla nauczyciela do poziomu 3 i 4 Superdrago, podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 7 a 12 lat na czterech poziomach. Każdy poziom składa się z podręcznika ucznia, zeszytu ćwiczeń, przewodnika dydaktycznego z CD i wersją cyfrową dwóch pierwszych poziomów. Metoda nauczania jest oparta na angażowaniu dzieci w różne aktywności. Wyróżnia się elementami zabawowymi, kreatywnymi i wymagającymi aktywnego uczestnictwa uczniów takimi jak gry, zabawy i piosenki. Bohaterami całej serii są postacie, które rosna w tym samym rytmie co uczniowie. Każdy poziom ma słownik wizualny. Zawiera trzy projekty z materiałami do wycinania przygotowanymi do ich realizacji. Każdy poziom składa się z podręcznika ucznia, zeszytu ćwiczeń, przewodnika dla nauczyciela z CD, a dwa pierwsze poziomy mają wersje cyfrowe dla ucznia, działające na wszystkich urządzeniach z interaktywnymi ćwiczeniami, dodatkowymi zadaniami i nagraniami audio. Natomiast dla nauczyciela dołączony jest przewodnik dydaktyczny i dodatkowy materiał. Zeszyt ćwiczeń zawiera ćwiczenia powiązane z materiałem dydaktycznym z podręcznika ucznia. Przewodnik dydaktyczny dla nauczyciela zawiera jasne i dobrze rozplanowane wskazówki metodyczne i alternatywne zadania. Jest tam CD z nagraniami audio, karty ze słownictwem, tablice i plakaty (poziom 1 i 2 ma osobno wydrukowane dragolaminas, specjalne karty do opanowania słownictwa). Wersja cyfrowa materiałów dla nauczyciela składa się z CD Guia dla poziomów 1 i 2, oraz z carpeta dla poziomów 3 i 4.

Sgel
9788497786614

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Superdrago 1 Libro del alumno

Superdrago 1 Libro del alumno Curso de Espańol para nińos. Jest to pierwszy podręcznik z serii Superdrago na poziomie A1. Metoda nauczania jest oparta na angażowaniu dzieci w różne aktywności. Wyróżnia się elementami zabawowymi, kreatywnymi i wymagającymi aktywnego uczestnictwa uczniów takimi jak gry, zabawy, łamigłówki językowe i piosenki.

Superdrago 1 Libro digital dla ucznia zawiera nagrania audio i ćwiczenia interaktywne. 

Korzyści z nauki z Superdrago:

- integracja grupy dzięki atrakcyjnym projektom graficznym związanym z wycinaniem, naklejaniem i innymi zajęciami manualnymi

- interaktywne, dodatkowe ćwiczenia opracowane dla wszystkich rozdziałów

dragolaminy, kolorowe, specjalne karty do nauki i utrwalania słownictwa

Cena 111,00 zł

Superdrago 1 Cuaderno de...

Superdrago 1 Cuaderno de actividades

Jest to zeszyt ćwiczeń  do podręcznika  Superdrago 1 Libro del alumno na poziomie A1Superdrago to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 7 a 12 lat. Składa się z czterech poziomów. Pierwszy poziom tworzy Superdrago 1 Libro del alumno, podręcznik ucznia, Superdrago 1 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń, Superdrago 1 Guia didactica + CD, przewodnik dydaktyczny, Superdrago Libro digital 1.

Superdrago 1 Cuaderno de actividades zawiera ćwiczenia powiązane z materiałem dydaktycznym z podręcznika ucznia.

Cena 61,00 zł

Superdrago 2 Libro del alumno

Superdrago 2 Libro del alumno

Jest to drugi podręcznik z serii Superdrago na poziomie A1. Superdrago to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 7 a 12 lat. Drugi poziom tworzy Superdrago 2 Libro del alumno, podręcznika ucznia, Superdrago 2 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń, Superdrago 2 Guia didactica + CD, przewodnik dydaktyczny, Superdrago Libro digital 2. Superdrago 2 Libro del alumno ma 9 rozdziałów i materiały powtórkowe oraz zawiera trzy projekty z materiałami do wycinania przygotowanymi do ich realizacji. Natomiast Libro digital pozwala na interaktywne ćwiczenia.

Cena 111,00 zł

Superdrago 3 Libro del alumno

Superdrago 3 Alumno to trzeci podręcznik z serii Superdrago na poziomie A2. Składa się z 9 rozdziałów, z części zawierającej powtórki oraz z trzech projektów do realizacji przez uczniów z przygotowanymi materiałami do wycinania. Wyróżnia się elementami zabawowymi, kreatywnymi i wymagającymi aktywnego uczestnictwa takimi jak gry, zabawy i piosenki. Bohaterami całej serii są postacie, które rosną w tym samym rytmie co uczniowie. Posiada słownik wizualny obejmujący słownictwo z poziomu A2. Zeszyt ćwiczeń do tego poziomu zawiera ćwiczenia utrwalajace materiał z podręcznika. Przewodnik dydaktyczny z CD to carpeta z materiałami dla nauczyciela, CD audio, plakatami, tablicami i dragolaminas

Cena 111,00 zł

Superdrago 3 Cuaderno de...

Superdrago 3 Cuaderno de actividades to zeszyt ćwiczeń do trzeciego poziomu podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 7 a 12 lat,  Superdrago. Zawiera on różnorodne ćwiczenia utrwalające materiał z podręcznika ucznia takie jak krzyżówki, ankiety i dialogi zachęcające do kreatywności i pracy zespołowej. Nauczyciel ma również możliwość skorzystania z dodatkowych zadań umieszczonych w podręczniku cyfrowym i z Guia didactica + CD lub z Carpeta de recursos para los niveles 3 y 4.

Cena 61,00 zł

Superdrago 3 Guía didáctica...

Superdrago 3 Guía + CD to przewodnik dydaktyczny do trzeciego poziomu podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci między 7 a 12 lat Superdrago. Składa się on z dwóch CD. Na pierwszym znajduje się przewodnik dydaktyczny w pdf . W jego zakres wchodzi opis kursu i samego przewodnika, szczegółowy indeks zawartości książki, sugestie dydaktyczne dla wszystkich rozdziałów, klucz do ćwiczeń z podręcznika ucznia i z zeszytu ćwiczeń, dodatkowe zadania dla uczniów, transkrypcje audio, karty ze słownictwem, plakaty, propozycje 12 zabaw w klasie i nagrania audio rozdziałów 1-5. Drugie CD zawiera nagrania pozostałych rozdziałów. Dodatkowo wydano Superdrago 3 y 4 Carpeta de recursos w której zebrano przewodnik dydaktyczny, CD audio, plakaty, plansze i dragolaminas do pracy w klasie.

Cena 111,00 zł

Superdrago 4 Libro del alumno

Superdrago 4 Alumno to ostatni podręcznik z serii Superdrago na poziomie A2+. Składa się z 9 rozdziałów, z części zawierającej powtórki oraz z trzech projektów do realizacji przez uczniów z przygotowanymi materiałami do wycinania. Wyróżnia się elementami zabawowymi, kreatywnymi i wymagającymi aktywnego uczestnictwa takimi jak gry, zabawy i piosenki. Bohaterami całej serii są postacie, które rosną w tym samym rytmie co uczniowie. Posiada słownik wizualny obejmujący słownictwo z poziomu A2+. Zeszyt ćwiczeń do tego poziomu zawiera ćwiczenia utrwalajace materiał z podręcznika. Przewodnik dydaktyczny z CD to carpeta z materiałami dla nauczyciela, CD audio, plakatami, tablicami i dragolaminas.

Cena 111,00 zł

Superdrago 4 Cuaderno de...

Superdrago 4 Cuaderno de actividades to zeszyt ćwiczeń do ostatniego poziomu podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 7 a 12 lat,  Superdrago. Zawiera on różnorodne ćwiczenia utrwalające materiał z podręcznika ucznia takie jak krzyżówki, ankiety i dialogi zachęcające do kreatywności i pracy zespołowej. Nauczyciel ma również możliwość skorzystania z dodatkowych zadań umieszczonych w podręczniku cyfrowym i z Guia didactica + CD lub z Carpeta de recursos para los niveles 3 y 4.

Cena 61,00 zł

Superdrago 4 Guía didáctica...

Superdrago 4 Guía + CD to przewodnik dydaktyczny do ostatniego poziomu podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci między 7 a 12 lat Superdrago. Składa się on z dwóch CD. Na pierwszym znajduje się przewodnik dydaktyczny w pdf. W jego zakres wchodzi opis kursu i samego przewodnika, szczegółowy indeks zawartości książki, sugestie dydaktyczne dla wszystkich rozdziałów, klucz do ćwiczeń z podręcznika ucznia i z zeszytu ćwiczeń, dodatkowe zadania dla uczniów, transkrypcje audio, karty ze słownictwem, plakaty, propozycje 12 zabaw w klasie i nagrania audio rozdziałów 1-5. Drugie CD zawiera nagrania pozostałych rozdziałów. Dodatkowo wydano Superdrago 3 y 4 Carpeta de recursos w której zebrano przewodnik dydaktyczny, CD audio, plakaty, plansze i dragolaminas do pracy w klasie.

Cena 111,00 zł