search

Superdrago 4 Libro del alumno Curso de espańol para niños

115,00 zł
Brutto

Superdrago 4 Libro del alumno to ostatni podręcznik ucznia z serii Superdrago. Jest to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 6 a 12 lat.

Ilość

Superdrago Curso de español para niños

Superdrago 4 Libro del alumno to ostatni podręcznik ucznia z serii Superdrago. Jest to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 6 a 12 lat.

Składa się z czterech poziomów.

Czwarty poziom tworzy Superdrago 4 Libro del alumno, podręcznika ucznia, Superdrago 4 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń, Superdrago 4 Guia didactica przewodnik dydaktyczny, Superdrago Libro digital 4.

Metoda nauczania jest oparta na angażowaniu dzieci w różne aktywności. Wyróżnia się elementami zabawowymi, kreatywnymi i wymagającymi aktywnego uczestnictwa uczniów. Takimi jak gry, zabawy, łamigłówki językowe i piosenki. Bohaterami całej serii są postacie, które rosną w tym samym rytmie co uczniowie.

Każdy poziom ma słownik wizualny. Superdrago 4 Libro del alumno ma 9 rozdziałów i materiały powtórkowe. Zawiera trzy projekty z materiałami do wycinania przygotowanymi do ich realizacji. 

Superdrago 3 Cuaderno de actividades zawiera ćwiczenia powiązane z materiałem dydaktycznym z podręcznika ucznia.

Superdrago 4 Guia didactica, przewodnik dydaktyczny dla nauczyciela zawiera jasne i dobrze rozplanowane wskazówki metodyczne i alternatywne zadania. Jest tam CD z nagraniami audio, karty ze słownictwem, tablice i plakaty. Poziom 2 ma osobno wydrukowane dragolaminas, specjalne karty do opanowania słownictwa.

Superdrago 4 Libro digital dla ucznia zawiera nagrania audio i ćwiczenia interaktywne. Natomiast wersja cyfrowa dla nauczyciela zawiera nagrania audio i guia didactica.

Zalety nauki z Superdrago:

  • uczenie języka hiszpańskiego przez zabawę i liczne ćwiczenia rozwijające kreatywność i integrujące grupę
  • położenie nacisku na emocjonalność dzięki pokazaniu grupy bohaterów rozwijających się w tym samym tempie co dzieci
  • wizualny słownik ze słownictwem opracowany na każdym poziomie 
  • trzy projekty wraz z materiałem graficznym do wykorzystania w klasie

Korzyści z nauki z Superdrago:

  • integracja grupy dzięki atrakcyjnym projektom graficznym związanym z wycinaniem, naklejaniem i innymi zajęciami manualnymi
  • interaktywne, dodatkowe ćwiczenia opracowane dla wszystkich rozdziałów
  • dragolaminy, specjalne kolorowe karty do nauki i utrwalania słownictwa

 

 

 

Sgel
9788497786621

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody