Uso de la gramática intermedio Claves

25,00 zł
Brutto

Uso de la gramática intermedio Claves to klucz do podręcznika na poziomie Intermedio serii Uso de la gramática na poziomach Elemental, intermedio i avanzado, zestawu ćwiczeń dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego

Ilość

Uso de la gramática intermedio Claves to klucz do podręcznika na poziomie Intermedio serii Uso de la gramática na poziomach Elemental, intermedio i avanzado, zestawu ćwiczeń dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego, który bije rekordy popularności na całym świecie, kilkakrotnie wznawianego a obecnie doczekał się już unowocześnionej edycji. Swój sukces zawdzięcza prezentacji w jasny i przejrzysty sposób reguł gramatycznych w kontekście zastosowania i serii różnorodnych ćwiczeń pomagających je prawidłowo stosować. Poszczególne poziomy zapewniają pogłębianie tematu i nabywanie umiejętności poprawnej komunikacji w języku hiszpańskim. Książka służy do pracy w klasie i samodzielnej nauki. Klucz do wszystkich ćwiczeń wydane jest osobno.

9788477117131

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Uso de la gramática...
  • Wyprzedaż!
  • -15,00 zł

Uso de la gramática...

Uso de la gramática intermedio Libro to podręcznik na poziomie Intermedio serii Uso de la gramática na poziomach Elemental, intermedio i avanzadozestawu ćwiczeń dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego.

Cena 83,00 zł Cena 68,00 zł