search

Nuevo DIVERSO Básico Cuaderno de ejercicios + licencia digital

95,00 zł
Brutto

Nuevo DIVERSO Básico Cuaderno de ejercicios + licencia digitato nowe, poszerzone wydanie zeszytu ćwiczeń do podręcznika Diverso básico dla uczniów szkół średnich i zdających międzynarodowa maturę.

Ilość

Nuevo DIVERSO Básico Cuaderno de ejercicios + licencia digital to nowe, poszerzone wydanie zeszytu ćwiczeń do podręcznika Diverso básico dla uczniów szkół średnich i zdających międzynarodowa maturę

(Ab initio).

Nuevo DIVERSO Básico Cuaderno de ejerciciojest pomyślany jako uzupełnienie, poszerzenie i utrwalanie materiału przedstawionego w podręczniku ucznia do ćwiczenia nie tylko w trakcie zajęć, ale i poza szkołą. Tak jak podręcznik ucznia zawiera roczną licencje cyfrową i nagrania audio do ściągnięcia z platformy wydawnictwa.

Powtarza podział podręcznika ucznia na 18 rozdziałów i jeden”0” i skupia się wokół tych samych tematów (tożsamość, współzawodnictwo itd.).

Każdy rozdział zawiera:

               - ćwiczenia utrwalające materiał z książki, ćwiczenia skupiające się na pracy z tekstem, wypowiedziach ustnych i pisemnych

              - trzy nowe części: “Más léxico”  do nauki słownictwa,

                “Videoblog” z ćwiczeniami w oparciu o video,

                     “Evaluación” z testem oceniającym postępy, zadaniami dotyczącymi zrozumienia tekstu i wypowiedziami ustnymi oraz zadaniami pozwalającymi ocenić postęp ucznia.

              - na końcu zeszytu ćwiczeń znajdują się transkrypcje audio.

              - wersja cyfrowa zawiera wszystkie teksty, nagrania audio, dostęp do video i ćwiczenia interaktywne

Sgel
9788417730291

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody