Diverso 3 B1 Alumno + Ejercicios + CD

147,00 zł
Brutto

Diverso 3 B1 Alumno + Ejercicios + CD to podręcznik ucznia na poziomie zaawansowania B1 wydany w jednym tomie wraz z zeszytem ćwiczeń i nagraniami audio na CD. Każdy poziom zawiera obok wydania papierowego wersję cyfrową podręcznika z zeszytem ćwiczeń i podręcznik dla nauczyciela gratis do ściągnięcia ze strony wydawnictwa.

Ilość

Diverso 3 B1 Alumno+Ejercicios+CD

Diverso 3 B1 Alumno + Ejercicios + CD to podręcznik ucznia na poziomie zaawansowania B1 wydany w jednym tomie wraz z zeszytem ćwiczeń i nagraniami audio na CD. Każdy poziom zawiera obok wydania papierowego wersję cyfrową podręcznika z zeszytem ćwiczeń i podręcznik dla nauczyciela gratis do ściągnięcia ze strony wydawnictwa.

Diverso wydawnictwa SGEL jest metodą uczenia języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży 15+. Obejmuje poziomy A1, A2, B1 oraz B1+, Diverso 1 A1, Diverso 2 A2, Diverso 3 B1 oraz Diverso B1+. Każdy z poziomów tworzy podręcznik ucznia opublikowany razem z zeszytem ćwiczeń w formie drukowanej i taką samą wersją cyfrową. Dodatkowo wydana jest wersja Diverso Básico, w której podręcznik ucznia to dwa poziomy A1+A2, Diverso Básico Libro del alumno, a zeszyt ćwiczeń jest w oddzielnej książce też na poziomie A1+A2 Diverso Básico Cuaderno de ejercicios.

Cechy Diverso Alumno

 • opracowany dla młodzieży 15+, a więc dla młodzieży licealnej
 • dodatkowy materiał do ściągnięcia z platformy wydawnictwa: nagrania audio z podręcznika ucznia i zeszytu ćwiczeń
 • video z reportażami bohaterów podręcznika Martina i Jaime
 • przewodnik nauczyciela z prezentacjami materiału w Power Point, z sugestiami dydaktycznymi, propozycjami ćwiczeń wraz z kluczem fiszkami opracowanymi do wszystkich materiałów video
 • posiada wersję cyfrową z interaktywnymi ćwiczeniami, podręcznikiem dla nauczyciela, egzaminami Międzynarodowej Matury

Cechy Diverso Ejercicios

 • ćwiczenia utrwalające materiał z podręcznika ucznia
 • Autoevaluación, część z testami językowymi i komunikacyjnym
 • ćwiczenia sprawdzające postęp w opanowaniu materiału
 • osobna część pozwalająca na śledzenie wynika
 • transkrypcje audio

Korzyści z korzystania z metody Diverso

 • wygodny format łączący podręcznik i ćwiczenia w jednej książce
 • promuje otwarte postawy, krytyczne myślenie, pluralizm i szacunek do innych języków i zrozumienie wielokulturowości
 • zorientowany na współpracę między uczniami, kreatywność, działania i refleksje ze zwróceniem uwagi na różnorodność
 • przygotowuje do Bachillerato Internacional (IB)
 • zawiera egzaminy przygotowujące do AB Initio i Espańol B, dostosowane do nowych modeli z 2020 roku

Diverso Básico składa się z dwóch książek. Wszystkie części posiadają wersje cyfrową : Libro digital + cuaderno. Video zawierają zabawne reportaże bohaterów podręcznika, Martina i Jaime i propozycje dla nauczycieli.

Sgel
9788497789226

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Diverso Español B Alumno +...

Diverso B Español Alumno + Ejercicios + CD to podręcznik ucznia na poziomie zaawansowania B1+ wydany w jednym tomie wraz z zeszytem ćwiczeń i nagraniami audio na CD. Każdy poziom zawiera obok wydania papierowego wersję cyfrową podręcznika z zeszytem ćwiczeń i podręcznik dla nauczyciela gratis do ściągnięcia ze strony wydawnictwa.

Cena 157,00 zł

Diverso Básico A1- A2...

Diverso Básico A1+ A2 Ejercicios + CD to zeszyt ćwiczeń na poziomie zaawansowania A1+A2 z nagraniami audio na CD. Jedynie Diverso Básico ma wydany osobno podręcznik ucznia i zeszyt ćwiczeń. Ten poziom zawiera obok wydania papierowego wersję cyfrową podręcznika z zeszytem ćwiczeń i podręcznik dla nauczyciela gratis do ściągnięcia ze strony wydawnictwa.

Cena 87,00 zł

Diverso Básico A1- A2...

Diverso Básico A1+ A2 Alumno + CD to podręcznik ucznia na poziomie zaawansowania A1+A2 z nagraniami audio na CD. Jedynie Diverso Básico ma wydany osobno podręcznik ucznia i zeszyt ćwiczeń. Ten poziom zawiera obok wydania papierowego wersję cyfrową podręcznika z zeszytem ćwiczeń i podręcznik dla nauczyciela gratis do ściągnięcia ze strony wydawnictwa.

Cena 169,00 zł

Diverso 1 A1 Alumno +...

Diverso 1 A1 Alumno + Ejercicios + CD to podręcznik ucznia na poziomie zaawansowania A1 wydany w jednym tomie wraz z zeszytem ćwiczeń i nagraniami audio na CD. Każdy poziom zawiera obok wydania papierowego wersję cyfrową podręcznika z zeszytem ćwiczeń i podręcznik dla nauczyciela gratis do ściągnięcia ze strony wydawnictwa.

Cena 147,00 zł

Diverso 2 A2 Alumno +...

Diverso 2 A2 Alumno + Ejercicios + CD to podręcznik ucznia na poziomie A2 wydany razem z zeszytem ćwiczeń i CD z serii Diverso, kursu języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży 15+

Cena 147,00 zł