Descubre...el cine

61,58 zł
Brutto

Descubre ... el cine  to kolejna publikacja dla uczących się języka hiszpańskiego od poziomu A2. Tym razem mamy teksty dotyczące kinematografii hiszpańskojęzycznej wraz z wywiadami z reżyserami i aktorami.

Ilość

Descubre ….el cine to kolejna publikacja dla uczących się języka hiszpańskiego od poziomu A2. Różnorodne teksty związane z gastronomią, sportem, modą, kinem i muzyką, pokazują język poprzez kulturę Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej. Descubre … el cine zawiera osiem filmów i jeden krótkometrażowy. Każdy rozdział zaczyna się od plakatu filmu, prezentuje tekst związany z danym filmem oraz drugi o profesjonalistach pracujących przy tym tytule. Znajdziemy też fragment wywiadu z reżyserem, aktorem lub producentem, a za pomocą kodu QR dostęp do jego całości, do nagrań audio lub do innych wywiadów. Wszystkim rozdziałom towarzyszą ćwiczenia.

I tak mamy plakaty następujących filmów:

  1. Campeones, de Javier Fesser

  2. La librería, de Isabel Coixet

  3. La casa de papel (serie de Netflix)

  4. Atrapa la bandera, de Javier Gato (Película de animación)

  5. obra de teatro Perfetos desconocidos (basada en la película del mismo título de Álex de la Iglesia)

  6. El secreto de sus ojos, de Juan José Campanella (película argentina protagonizada por Ricardo Darín)

  7. Lo que de verdad importa, de Paco Arango

  8. Nadie tiene la culpa, de Esteban Crespo


9788490814888

Specyficzne kody

Może polubisz

Descubre... la gastronomía A2

Descubre la gastronomía A2 to jedna z trzech książek z serii Descubre przeznaczona dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego i będących na poziomie A2. 

Cena 61,58 zł

Descubre... el deporte A2

Descubre el deporte A2 to jedna z trzech książek z serii Descubre przeznaczona dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego i będących na poziomie A2

Cena 61,58 zł

Descubre... la moda A2

Descubre la moda A2 to jedna z trzech książek z serii Descubre przeznaczona dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego i będących na poziomie A2.

Cena 61,58 zł