Distinguidos Señores 4 Para que leas

34,07 zł
Brutto

Distinguidos Señores 4 Para que leas to jedna z lektur dla osób uczących się języka hiszpańskiego na pięciu poziomach zaawansowania o charakterze kryminałów z serii Para que leas,

Ilość

Distinguidos Señores 4 Para que leas to jedna z lektur dla osób uczących się języka hiszpańskiego na pięciu poziomach zaawansowania o charakterze kryminałów z serii Para que leas, na która składają się następujące tytuły: poziom pierwszy El hombre que veía demasiado i Muerte en Valencia, poziom drugi to Doce a las doce i Dónde está la marquesa?, poziom trzeci to Lola i Una morena y una rubia, poziom czwarty to Distinguidos señores i 96 horas y media en ninguna parte a poziom piąty to Do de pecho i Congreso en Granada.

9788477110224

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

El hombre que veía...

El hombre que veía demasiado 1 to lektura z serii Para que leas, składającej się z opowiadań na 5 poziomach zaawansowania dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego.

Cena 32,29 zł

Muerte en Valencia 1 Para...

 Muerte en Valencia 1 Para que leas to lektura z serii Para que leas, składającej się z opowiadań na 5 poziomach zaawansowania dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego.

Cena 32,29 zł

Doce a las doce 2 Para que...

Doce a las doce 2 to lektura z serii Para que leas, składającej się z opowiadań na 5 poziomach zaawansowania dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego.

Cena 32,29 zł

Lola 3 Para que leas

Lola 3 to lektura z serii Para que leas, składającej się z opowiadań na 5 poziomach zaawansowania dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego. 

Cena 34,07 zł

Una morena y una rubia 3...

Una morena y una rubia 3 to lektura z serii Para que leas, składającej się z opowiadań na 5 poziomach zaawansowania dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego.

Cena 34,07 zł

96 horas y media en ninguna...

96 horas y media en ninguna parte 4 to lektura z serii Para que leas, składającej się z opowiadań na 5 poziomach zaawansowania dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego.

Cena 36,07 zł

Congreso en Granada 5 Para...

Congreso en Granada 5 to lektura z serii Para que leas, składającej się z opowiadań na 5 poziomach zaawansowania dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego.

Cena 36,07 zł

Do de pecho 5 Para que leas

Do de pecho 5 to lektura z serii Para que leas, składającej się z opowiadań na 5 poziomach zaawansowania dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego. 

Cena 36,07 zł