Bienvenidos 1 Alumno

52,50 zł
Brutto

Bienvenidos 1 Alumno to podręcznik dla osób uczących się turystyki, hotelarstwa i gastronomii.

Ilość

Bienvenidos 1 Alumno to podręcznik dla osób uczących się turystyki, hotelarstwa i gastronomii.

9782090344790

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Bienvenidos 2 B1 Actividades

Bienvenidos 2 B1 Alumno to zeszyt ćwiczeń do podręcznik ucznia poziomu B1 z serii Bienvenidos przeznaczonej dla młodzieży i dorosłych uczących się języka hiszpańskiego z myślą o pracy w turystyce lub hotelarstwie w Hiszpanii lub w krajach Ameryki Łacińskiej. 

Cena 79,50 zł

Bienvenidos 2 B1 Profesor

Bienvenidos 2 B1 Profesor to podręcznik nauczyciela do poziomu B1 serii Bienvenidos opracowanej dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego z myślą o pracy w turystyce, gastronomii i hotelarstwie.

Cena 131,00 zł

Bienvenidos 3 B2-C1...

Bienvenidos 3 B2-C1 Actividades to zeszyt ćwiczeń na poziomie B2-C1 serii Bienvenidos opracowanej dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego z myślą o pracy w turystyce, gastronomii i hotelarstwie.

Cena 53,00 zł

Bienvenidos de nuevo Alumno...

Bienvenidos de nuevo  Alumno + audio A1- A2 to podręcznik ucznia pierwszego poziomu innowacyjnego kursu języka hiszpańskiego dla początkujących, którzy chcą zdobyć biegłość w zakresie turystyki, gastronomii i gastronomii. 

Cena 128,70 zł

Bienvenidos de nuevo...

Bienvenidos de nuevo  Actividades A1- A2 to zeszyt ćwiczeń do pierwszego poziomu innowacyjnego kursu języka hiszpańskiego dla początkujących, którzy chcą zdobyć biegłość w zakresie turystyki, gastronomii i gastronomii. 

Cena 78,20 zł