Curso de lectura, conversación y redacción Elemental

93,73 zł
Brutto

Curso de lectura, conversación y redacción Elemental to pierwszy z trzech podręczników z serii Curso de lectura, conversación y redacción na poziomie poczatkującym. Opracowany specjalnie dla ćwiczenia komunikacji ustnej i pisemnej w oparciu o wybór tekstów współczesnych autorów hiszpańskich i latynoamerykańskich i różnorodnych gatunków literackich; proza, teatr i esej. Te teksty są bazą do ćwiczenia zrozumienia tekstu, konwersacji i redakcji poprzez zróżnicowane ćwiczenia.

Ilość

Curso de lectura, conversación y redacción Elemental to pierwszy z trzech podręczników z serii Curso de lectura, conversación y redacción składającej się z trzech poziomów elemental, intermedio i avanzado. Opracowany specjalnie dla ćwiczenia komunikacji ustnej i pisemnej w oparciu o wybór tekstów współczesnych autorów hiszpańskich i latynoamerykańskich i różnorodnych gatunków literackich; proza, teatr i esej. Te teksty są bazą do ćwiczenia zrozumienia tekstu, konwersacji i redakcji poprzez zróżnicowane ćwiczenia. Curso de lectura, conversación y redacción Elemental jest przeznaczony dla uczniów na poziomie elemental - medio a drugi na poziomie medio - avanzado i oba zawierają część gramatyczną w każdym rozdziale. Trzeci poziom skierowany jest dla studentów na poziomie zaawansowanym.

Sgel
9788471435927

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Curso de lectura,...

Curso de lectura, conversación y redacción Intermedio to drugi z trzech podręczników z serii Curso de lectura, conversación y redacción na poziomie Intermedio.  Opracowany specjalnie dla ćwiczenia komunikacji ustnej i pisemnej w oparciu o wybór tekstów współczesnych autorów hiszpańskich i latynoamerykańskich i różnorodnych gatunków literackich; proza, teatr i esej. Te teksty są bazą do ćwiczenia zrozumienia tekstu, konwersacji i redakcji poprzez zróżnicowane ćwiczenia.

Cena 93,73 zł

Curso de Lectura,...

Curso de lectura, conversación y redacción Superior to trzeci z trzech podręczników z serii Curso de lectura, conversación y redacción składającej się z trzech poziomów elemental, intermedio i avanzado. Opracowany specjalnie dla ćwiczenia komunikacji ustnej i pisemnej w oparciu o wybór tekstów współczesnych autorów hiszpańskich i latynoamerykańskich i różnorodnych gatunków literackich; proza, teatr i esej. Te teksty są bazą do ćwiczenia zrozumienia tekstu, konwersacji i redakcji poprzez zróżnicowane ćwiczenia.

Cena 93,73 zł