Superdrago 3 Guía didáctica + CD

98,81 zł
Brutto

Superdrago 3 Guía + CD to przewodnik dydaktyczny do trzeciego poziomu podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci między 7 a 12 lat Superdrago. Składa się on z dwóch CD. Na pierwszym znajduje się przewodnik dydaktyczny w pdf . W jego zakres wchodzi opis kursu i samego przewodnika, szczegółowy indeks zawartości książki, sugestie dydaktyczne dla wszystkich rozdziałów, klucz do ćwiczeń z podręcznika ucznia i z zeszytu ćwiczeń, dodatkowe zadania dla uczniów, transkrypcje audio, karty ze słownictwem, plakaty, propozycje 12 zabaw w klasie i nagrania audio rozdziałów 1-5. Drugie CD zawiera nagrania pozostałych rozdziałów. Dodatkowo wydano Superdrago 3 y 4 Carpeta de recursos w której zebrano przewodnik dydaktyczny, CD audio, plakaty, plansze i dragolaminas do pracy w klasie.

Ilość

Superdrago 3 Guía + CD to przewodnik dydaktyczny do trzeciego poziomu podręcznika Superdrago, podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla dzieci między 7 a 12 lat na czterech poziomach. Każdy poziom składa się z podręcznika ucznia, zeszytu ćwiczeń, przewodnika dydaktycznego z CD i wersją cyfrową dwóch pierwszych poziomów. Metoda nauczania jest oparta na angażowaniu dzieci w różne aktywności. Wyróżnia się elementami zabawowymi, kreatywnymi i wymagającymi aktywnego uczestnictwa uczniów takimi jak gry, zabawy i piosenki. Bohaterami całej serii są postacie, które rosna w tym samym rytmie co uczniowie. Każdy poziom ma słownik wizualny. Zawiera trzy projekty z materiałami do wycinania przygotowanymi do ich realizacji. Każdy poziom składa się z podręcznika ucznia, zeszytu ćwiczeń, przewodnika dla nauczyciela z CD, a dwa pierwsze poziomy mają wersje cyfrowe dla ucznia, działające na wszystkich urządzeniach z interaktywnymi ćwiczeniami, dodatkowymi zadaniami i nagraniami audio. Natomiast dla nauczyciela dołączony jest przewodnik dydaktyczny i dodatkowy materiał. Zeszyt ćwiczeń zawiera ćwiczenia powiązane z materiałem dydaktycznym z podręcznika ucznia. Przewodnik dydaktyczny dla nauczyciela zawiera jasne i dobrze rozplanowane wskazówki metodyczne i alternatywne zadania. Jest tam CD z nagraniami audio, karty ze słownictwem, tablice i plakaty (poziom 1 i 2 ma osobno wydrukowane dragolaminas, specjalne karty do opanowania słownictwa). Wersja cyfrowa materiałów dla nauczyciela składa się z CD Guia dla poziomów 1 i 2, oraz z carpeta dla poziomów 3 i 4.

Sgel
9788497787222

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Superdrago 3 Libro del alumno

Superdrago 3 Alumno to trzeci podręcznik z serii Superdrago na poziomie A2. Składa się z 9 rozdziałów, z części zawierającej powtórki oraz z trzech projektów do realizacji przez uczniów z przygotowanymi materiałami do wycinania. Wyróżnia się elementami zabawowymi, kreatywnymi i wymagającymi aktywnego uczestnictwa takimi jak gry, zabawy i piosenki. Bohaterami całej serii są postacie, które rosną w tym samym rytmie co uczniowie. Posiada słownik wizualny obejmujący słownictwo z poziomu A2. Zeszyt ćwiczeń do tego poziomu zawiera ćwiczenia utrwalajace materiał z podręcznika. Przewodnik dydaktyczny z CD to carpeta z materiałami dla nauczyciela, CD audio, plakatami, tablicami i dragolaminas

Cena 98,57 zł

Superdrago 3 Cuaderno de...

Superdrago 3 Cuaderno de actividades to zeszyt ćwiczeń do trzeciego poziomu podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 7 a 12 lat,  Superdrago. Zawiera on różnorodne ćwiczenia utrwalające materiał z podręcznika ucznia takie jak krzyżówki, ankiety i dialogi zachęcające do kreatywności i pracy zespołowej. Nauczyciel ma również możliwość skorzystania z dodatkowych zadań umieszczonych w podręczniku cyfrowym i z Guia didactica + CD lub z Carpeta de recursos para los niveles 3 y 4.

Cena 54,63 zł

Superdrago 3 y 4 Carpeta...

Superdrago 3 y 4 Carpeta de Recursos  to materiał dla nauczyciela do poziomu 3 i 4 Superdrago. Składa się na nia Guia didactica z sugestiami dydaktycznymi dla wszystkich rozdziałów podręcznika i opisem samego poradnika, klucz do wszystkich ćwiczeń, CD audio, transkrypcje, tablice, plakaty i dragolaminas. Jest też mozliwość zakupu Guia didactica + CD wydanych oddzielnie do każdego poziomu 3 i 4.                                                   

                               

Cena 339,86 zł