Aprende gramática y vocabulario 4 B2

99,25 zł
Brutto

Aprende gramática y vocabulario 4 B2 to podręcznik języka hiszpańskiego na poziomie B2 dla młodzieży i dorosłych uczących się tego języka jako obcego skupiony przede wszystkim na aspektach gramatycznych i leksykalnych.

Ilość

Aprende gramática y vocabulario 4 B2 to podręcznik języka hiszpańskiego na poziomie B2 dla młodzieży i dorosłych uczących się tego języka jako obcego skupiony przede wszystkim na aspektach gramatycznych i leksykalnych. Obejmuje poziomy od A1 do B2. Objaśnia gramatykę jasnym, zrozumiałym językiem uzależnionym od poziomu zaawansowania a słownictwo jest podzielone tematycznie. Może być wykorzystywany w nauce w klasie i dla samouków. Każdy poziom składa się z podręcznika podzielonego na dwie części; jedna gramatyczna a druga poświęcona słownictwu. Część gramatyczna składa się z Situaciones w których znajduje się opis użycia przedstawianych form gramatycznych, ¿Cómo es? z prezentacją paradygmatów i Práctica z serią zadań i ćwiczeń. Pozwala to uczniowi stopniowo nabywać kompetencje gramatyczne. W drugiej części, poświęconej słownictwu, w każdym rozdziale prezentuje się i ćwiczy podstawowe i najbardziej użyteczne słownictwo z każdego poziomu z licznymi ilustracjami ułatwiającymi szybka naukę.

Sgel
9788497782517

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Aprende gramática y...

Aprende gramática y vocabulario 2 A2 to podręcznik języka hiszpańskiego na poziomie A2 dla młodzieży i dorosłych uczących się tego języka jako obcego skupiony przede wszystkim na aspektach gramatycznych i leksykalnych.

Cena 125,00 zł