Filtruj po

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 21,00 zł - 126,00 zł

Marka

Marka

francuski

Era świetności języka francuskiego, przed dominacją angielskiego, była długim i znakomitym czasem. Każdy wykształcony człowiek potrafił porozumiewać się po francusku, a dyplomacja Europy po prostu nie znała innego języka. Ale chyba i dziś sytuacja nie jest diametralnie odmienna. Nadal istnieje szeroka rzesza ludzi, którzy za swój "drugi pierwszy język" obierają mowę francuską, która nie straciła nic ze swojej dystynkcji.

Dział francuski księgarni internetowej zawiera podręczniki językowe zarówno w dziale Francuski Podręczniki jak Antykwariat Francuski oraz gramatyki zestawy ćwiczeń i testów egzaminacyjnych z języka francuskiego przygotowujących do DELF i DALF. Przystępne wykłady gramatyki pozwolą zacząć mówić i rozumieć mowę mieszkańców kraju nad Loarą i cieszyć się wybitnymi działami literatury, potężnej jak prawie żadna inna literatura obcojęzyczna. 

Francja i język francuski nigdy nie wyszły z mody. Przeciwnie, wiele mód i nowych stylów jest właśnie proponowanych przez Paryż i inne miasta Francji. Podręczniki językowe do francuskiego w naszej księgarni językowej, to dostęp do dynamicznego świata frankofońskiego, z jego stylem życia, filozofią, kuchnią i wspaniałą historią jednego z najważniejszych państw świata.

francuski

Są 10 produkty

Showing 1-10 of 10 rzeczy

Aktywne filtry

Objetivo DELE A2 Nueva edición

Objetivo DELE A2 Preparación para el DELE A2 to drugi podręcznik z serii Objetivo DELE składającej się z pięciu poziomówodpowiadających poziomom znajomości języka hiszpańskiego jako obcego .A1, A2, B1, B2, C1 oraz Escolar A2-B1.

Cena 89,83 zł

Objetivo DELE B1 Nueva edición

Objetivo DELE B1 Preparación para el DELE B1 to trzeci podręcznik z serii Objetivo DELE składającej się z pięciu poziomówodpowiadających poziomom znajomości języka hiszpańskiego jako obcego .A1, A2, B1, B2, C1 oraz Escolar A2-B1. 

Cena 89,83 zł

¡Dale al DELE! A1+ GRATIS...

¡Dale al DELE! A1+ GRATIS una licencia digital BlinkLearning to najnowszy zbiór testów przygotowujących do egzaminu DELE A1 tym razem z dostępem cyfrowym na platformie. Podobnie wydano poziom A2.

Cena 125,90 zł

Grammaire 450 Nouveaux...

Grammaire 450 Nouveaux Exercises Niveau Debutant  to zbiór 450 ćwiczeń z gramatyki dla osób uczących się języka francuskiego jako obcego na poziomie początkującym. Ćwiczenia zostały podzielone tematycznie na 15 rozdziałów. Na końcu każdego rozdziału zamieszczono dwa ćwiczenia sprawdzające zdobytą wiedzę bilans d'evaluation

Cena 39,00 zł

Dificultades del español...

Dificultades del español para hablantes de francés to publikacja mająca na celu ułatwić przyswojenie gramatyki języka hiszpańskiego osobom mówiącym po francusku. Opisuje i wyjaśnia najczęściej popełniane błędy. Zawiera ćwiczenia utrwalające poznane zasady i klucz z rozwiązaniami.

Cena 35,00 zł