Era świetności języka francuskiego, przed dominacją angielskiego, była długim i znakomitym czasem. Każdy wykształcony człowiek potrafił porozumiewać się po francusku, a dyplomacja Europy po prostu nie znała innego języka. Ale chyba i dziś sytuacja nie jest diametralnie odmienna. Nadal istnieje szeroka rzesza ludzi, którzy za swój "drugi pierwszy język" obierają mowę francuską, która nie straciła nic ze swojej dystynkcji.

Dział francuski księgarni internetowej zawiera podręczniki językowe zarówno w dziale Francuski Podręczniki jak Antykwariat Francuski oraz gramatyki zestawy ćwiczeń i testów egzaminacyjnych z języka francuskiego przygotowujących do DELF i DALF. Przystępne wykłady gramatyki pozwolą zacząć mówić i rozumieć mowę mieszkańców kraju nad Loarą i cieszyć się wybitnymi działami literatury, potężnej jak prawie żadna inna literatura obcojęzyczna. 

Francja i język francuski nigdy nie wyszły z mody. Przeciwnie, wiele mód i nowych stylów jest właśnie proponowanych przez Paryż i inne miasta Francji. Podręczniki językowe do francuskiego w naszej księgarni językowej, to dostęp do dynamicznego świata frankofońskiego, z jego stylem życia, filozofią, kuchnią i wspaniałą historią jednego z najważniejszych państw świata.

EnClave-ELE

¡Dale al DELE! escolar A2-B1 + audio

94,40 zł
Sgel

Objetivo DELE A1 Nueva Edición

89,83 zł
Sgel

Objetivo DELE A2 Nueva edición

89,83 zł
Sgel

Objetivo DELE B1 Nueva edición

89,83 zł
CLE International

Grammaire 450 Nouveaux Exercises Niveau Debutant

39,00 zł