Na świecie jest 270 milionów ludzi, którzy porozumiewają się w języku portugalskim. Dawna potęga kolonialna Portugalii rozprzestrzeniła portugalską mowę nawet w bardzo odległe zakątki globu. Poznanie gramatyki, leksyki i ortografii tego języka, to możliwość wniknięcia we wspaniałą kulturę niegdyś potężnego państwa, jak również dostęp do wybitnych dzieł literackich, a także otwarcie się na rozmowę z ludźmi w różnych zakątkach Ziemi. 

Portugalia, pod względem położenia, jest najbardziej "zachodnim" krajem w Europie, który posiada nieprzebrane bogactwo narosłych przez wieki tradycji, właściwych tylko temu regionowi. Jako kierunek turystyczny nieodmiennie cieszy się wielką popularnością. Szczególne zainteresowanie wzbudza Lizbona, magiczne miasto leżące nad Oceanem Atlantyckim. 

W naszej księgarni językowo-edukacyjnej oferujemy najlepsze podręczniki językowe do nauki portugalskiego wydawnictwa LIDEL, które dobrze przygotują Państwa do egzaminów i uzyskania certyfikowanych stopni znajomości języka, a także przysporzą wiele radości z kontaktu z tym jedynym w swoim rodzaju językiem. Oprócz wybory podręczników do portugalskiego, jesteśmy w stanie sprowadzić inne, interesujące Państwa podręczniki, a także dowolne wydawnictwo literatury portugalskiej.

Lidel

Portugues ao vivo 1

67,22 zł
Lidel

Portugues ao vivo 3

67,22 zł
Lidel

Portugues XXI A1 Aluno Nova edicao

113,79 zł
Lidel

Portugues XXI A2 Livro + exercicios + CD Nova edicao

169,79 zł -15% 144,32 zł