Księgarnia hiszpańska

Język hiszpański należy do grupy języków romańskich. Posługują się nim na co dzień setki milionów ludzi na Ziemi. Jest to drugi pod względem powszechności język na świecie, w dodatku łatwiejszy w nauce dla Polaków, niż angielski. Jego dobra znajomość może otworzyć przed Tobą wiele ciekawych możliwości podróży po świecie, oglądania filmów w oryginale, czytania książek, poznawania ludzi czy wreszcie lepszej pracy.

W naszej księgarni hiszpańskiej znajdziesz podręczniki i materiały dydaktyczne do nauki języka z najlepszych wydawnictw z Hiszpanii. Oferujemy podręczniki dla dzieci, młodzieży i dorosłych, gramatyki, zestawy ćwiczeń, słowniki, lektury na każdy poziom zaawansowania wraz z ćwiczeniami pozwalającymi na opanowanie nie tylko słownictwa ale i gramatyki, nagrania CD audio, wydania cyfrowe najnowszych podręczników, czasopisma, mapy oraz zestawy testów przygotowujących do egzaminów DELE.

Bardzo bogata jest oferta dla nauczycieli języka hiszpańskiego: eseje, opracowania monograficzne i materiały źródłowe najwybitniejszych metodyków języka hiszpańskiego. Posiadamy niemal 12 000 tytułów, których różnorodna tematyka pozwala każdemu miłośnikowi języka hiszpańskiego na znalezienie najodpowiedniejszej dla siebie pozycji. Całość naszego zbioru nie tylko pozwala na lepsze poznanie języka hiszpańskiego i jego różnych użyć, ale również przedstawia dokładny obraz nie tylko kultury hiszpańskiej lecz także iberoamerykańskiej.

Import książek hiszpańskich oraz portugalskich, z dowolnych wydawnictw z tego obszaru językowego to nasza specjalność. Możemy sprowadzić dla Ciebie praktycznie każdą książkę po hiszpańsku. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Jesteśmy przekonani, że dostępne u nas starannie wybrane książki, niedostępne niekiedy w innych księgarniach, przyniosą Ci wiele niezapomnianych chwil podczas lektury.

Sgel

Al día Inicial A2 Guía didáctica Curso de español para los negocios

82,30 zł
Sgel

Nuevo Español 2000 Elemental Ejercicios

55,00 zł
Habla con eñe

Relatos españoles contemporáneos B2-C2 + CD

91,67 zł
Habla con eñe

Método Habla A1-A2-B1-B2 1 rok Completo Kurs j.hiszpańskiego online

615,00 zł
Sm

Diccionario avanzado Primaria

105,00 zł
Sgel

Al día Intermedio B1- B2 Ejercicios + CD Curso de español para los negocios

90,40 zł