hiszpański

Język hiszpański

Język hiszpański należy do grupy języków romańskich. Posługują się nim na co dzień setki milionów ludzi na Ziemi. Jest to drugi pod względem powszechności język na świecie, w dodatku łatwiejszy w nauce dla Polaków, niż angielski. Jego dobra znajomość może otworzyć przed Tobą wiele ciekawych możliwości. Z tego samego powodu wartościowy jest język hiszpański dla dzieci.

Nasza księgarnia hiszpańska posiada książki po hiszpańsku oraz książki do nauki hiszpańskiego. Oferujemy między innymi podręczniki do hiszpańskiego, kompendia, słowniki, literaturę faktu, beletrystykę, biografie oraz serie dla dzieci i młodzieży pomagające w nauce hiszpańskiego. Posiadamy niemal 12 000 tytułów, których różnorodna tematyka pozwala każdemu miłośnikowi języka hiszpańskiego na znalezienie najodpowiedniejszej dla siebie pozycji.

Całość naszego zbioru nie tylko pozwala na lepsze poznanie języka hiszpańskiego i jego różnych użyć, ale również daje dokładny widok na samo centrum kultury hiszpańskiej i iberoamerykańskiej. Import książek hiszpańskich oraz portugalskich, a także dowolnych innych wydawnictw z tego obszaru językowego to nasza specjalność. Możemy sprowadzić dla Ciebie praktycznie każdą książkę po hiszpańsku.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Jesteśmy przekonani, że dostępne u nas starannie wybrane książki do hiszpańskiego i książki po hiszpańsku, niedostępne niekiedy w innych księgarniach, przyniosą Ci wiele niezapomnianych chwil podczas lektury.

hiszpański

Są 1064 produkty

Showing 1-12 of 1064 rzeczy

Aktywne filtry

Negocios B1 CD Guia de...

Negocios B1 CD Guia de conversación to samouczek dla osób zainteresowanych pracą w krajach hispanojęzycznych.

50 minut nagrań dialogów o tematyce biznesowej.

Cena 61,50 zł

Cómo se diseńa un curso de...

Cómo se diseńa un curso de lengua extranjera? to poradnik napisany przez Alvaro Garcia Santa-Cecilia, doświadczonego nauczyciela języka hiszpańskiego jako obcego i współautora podręczników i kursów jezykowych

Cena 63,00 zł

Lingüística aplicada...

Linguistica aplicada Adquisicion del espanol como Lengua Extranjera to pozycja z nowej serii dydaktycznej dla nauczycieli języka hiszpańskiego i studentów przygotowujących się do tego zawodu.

Cena 63,00 zł

Estrategias de lectura Leer...

Estrategias de lectura  Leer para comprender to pozycja z nowej serii Anaya ELE Investigación y transferencia en ELE. Przeznaczona jest dla nauczycieli i przyszłych nauczycieli języka hiszpańskiego jako obcego.

Cena 103,95 zł

Málaga, cuaderno de viaje...

Málaga, cuaderno de viaje  to książka o fascynującym mieście, które ostatnio stało się jednym z najbardziej atrakcyjnych na Półwyspie Iberyjskim, dzięki swojemu dynamizmowi i promowaniu kultury. Fenicjanie, Rzymianie, Arabowie, chrześcijanie, wszyscy, którzy przeszli przez Malagę pozostawili swoje ślady w Rajskim Mieście. Te literackie spacery po Maladze pozwolą czytelnikowi poznać i pokochać miasto, którego dorobek historyczny i artystyczny jest coraz bardziej doceniany.

Cena 80,85 zł

Compañeros 4 B1.2 Guía...

Compañeros 4 B1.2 Guía del profesor to podręcznik dla nauczyciela z poziomu B1 z Compañeros, jednego z najlepszych podręczników do języka hiszpańskiego dla młodych uczniów w wieku 11-15 lat. Z dużą ilością ćwiczeń i zadań uczących komunikacji oraz bawiących uczniów. Każdy z rozdziałów zawiera słownictwo, gramatykę, kulturę, komunikację, ćwiczy kompetencje językowe i sprawdza postępy. Compañeros składa się z trzech poziomów A1, A2 i B1 ale wydanych  z rozbiciem poziomu B na dwie książki co daje nam cztery zestawy Compañeros 1 A1, Compañeros 2 A2, Compañeros 3 B1.1 i Compañeros 4 B1.2.

Cena 95,43 zł

Curso de literatura B2...

Curso de literatura Avanzado to inny sposób studiowania literatury hiszpańskiej, przeznaczony dla osób z zaawansowaną znajomością języka. Najbardziej nowoczesny, cyfrowy podręcznik do nauki literatury na rynku.

Cena 133,80 zł

Método Habla B2 +...

Método Habla B2 to kurs języka hiszpańskiego online na poziomie B2. Całość obejmuje poziomy A1, A2, B1 i B2.Metoda Habla do nauki języka hiszpańskiego jest oparta na uczestnictwie ucznia w codziennym życiu. Punktem wyjścia jest rzeczywista sytuacja komunikacyjna przedstawiona w fikcyjnej telenoweli Spanish Sitcom. Każdy odcinek skupia się na zawartości leksykalnej i gramatycznej rozdziału kursu.

Cena 615,00 zł

El mapa de Iberoamerica

El mapa de Iberoamerica to mapa przedstawiająca wszystkie kraje Ameryki Łacińskiej z głównymi miastami i rzekami. Idealna do klasy. Jest wysyłana złożona. Jej wymiary po rozłożeniu to 1,14 x 0,98.

Cena 130,54 zł