Język hiszpański

Język hiszpański należy do grupy języków romańskich. Posługują się nim na co dzień setki milionów ludzi na Ziemi. Jest to drugi pod względem powszechności język na świecie, w dodatku łatwiejszy w nauce dla Polaków, niż angielski. Jego dobra znajomość może otworzyć przed Tobą wiele ciekawych możliwości. Z tego samego powodu wartościowy jest język hiszpański dla dzieci.

Nasza księgarnia hiszpańska posiada książki po hiszpańsku oraz książki do nauki hiszpańskiego. Oferujemy między innymi podręczniki do hiszpańskiego, kompendia, słowniki, literaturę faktu, beletrystykę, biografie oraz serie dla dzieci i młodzieży pomagające w nauce hiszpańskiego. Posiadamy niemal 12 000 tytułów, których różnorodna tematyka pozwala każdemu miłośnikowi języka hiszpańskiego na znalezienie najodpowiedniejszej dla siebie pozycji.

Całość naszego zbioru nie tylko pozwala na lepsze poznanie języka hiszpańskiego i jego różnych użyć, ale również daje dokładny widok na samo centrum kultury hiszpańskiej i iberoamerykańskiej. Import książek hiszpańskich oraz portugalskich, a także dowolnych innych wydawnictw z tego obszaru językowego to nasza specjalność. Możemy sprowadzić dla Ciebie praktycznie każdą książkę po hiszpańsku.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Jesteśmy przekonani, że dostępne u nas starannie wybrane książki do hiszpańskiego i książki po hiszpańsku, niedostępne niekiedy w innych księgarniach, przyniosą Ci wiele niezapomnianych chwil podczas lektury.

Sgel

Al día Inicial A2 Guía didáctica Español para los negocios

79,13 zł
Habla con eñe

Método Habla A1-A2-B1-B2 1 rok Completo Kurs j.hiszpańskiego online

615,00 zł
Sgel

Nuevo Español 2000 Elemental Ejercicios

53,41 zł
Habla con eñe

Relatos españoles contemporáneos B2-C2 + CD

91,67 zł
Sgel

Al día Intermedio B1- B2 Ejercicios + CD Español para los negocios

88,38 zł
Sm

Diccionario avanzado Primaria

105,00 zł
Habla con eñe

Método Habla A1-A2-B1-B2 Completo 4 miesiące Kurs j. hiszpańskiego online

315,00 zł