Vente 1 A1+ A2 Ejercicios

44,68 zł
Brutto

Vente 1 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do poziomu A1 i A2 nowej wersji podręcznika Nuevo Ven. Wersja cyfrowa kosztuje 33,08.

Ilość

Vente 1 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do poziomu A1 i A2 nowej wersji podręcznika Nuevo Ven. Składa się z czterech poziomów A1, A2, B1 i B2 : Vente 1 (A1 i A2), Vente 2 (B1) i Vente 3 (B2) oraz z pojedynczych poziomów Vente A1 i Vente A2. Jego mocne strony to: jednostki dydaktyczne skupione na realizacji trzech P: Presentación, Práctica, Producción, jasności i łatwości z korzystania z zawartości dydaktycznej, nabywaniu kompetencji komunikatywnych, przykładach codziennego użycia języka i zachowaniu równowagi między praktyką a teorią, systematycznym przedstawianiu gramatyki, słownictwa, interakcji ustnej i pisemnej oraz włączeniu materiałów audiowizualnych do sekwencji dydaktycznych.

9788477110606

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Nuevo VEN 1 Alumno + CD

Nuevo VEN 1 Alumno + CD to pierwszy podręcznik z nowej wersji metody VEN, dla młodzieży i dorosłych, pierwszego nowoczesnego podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla obcokrajowców.

Cena 116,87 zł

Nuevo VEN 1 Ejercicios + CD

Nuevo VEN 1 Ejercicios + CD to pierwszy podręcznik z nowej wersji metody VEN, dla młodzieży i dorosłych, pierwszego nowoczesnego podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla obcokrajowców.

Cena 56,02 zł

Nuevo VEN 2 Alumno + CD

Nuevo VEN 2 Alumno + CD to drugi podręcznik z nowej wersji metody VEN, dla młodzieży i dorosłych, pierwszego nowoczesnego podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla obcokrajowców.

Cena 117,86 zł

Nuevo VEN 2 Ejercicios + CD

Nuevo VEN 2 Ejercicios + CD to drugi podręcznik z nowej wersji metody VEN, dla młodzieży i dorosłych, pierwszego nowoczesnego podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla obcokrajowców. 

Cena 56,02 zł Cena 42,02 zł

Nuevo VEN 2 Profesor + CD

Nuevo VEN 2 Profesor + CD to drugi podręcznik z nowej wersji metody VEN, dla młodzieży i dorosłych, pierwszego nowoczesnego podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla obcokrajowców.

Cena 139,07 zł