Nuevo VEN 1 Ejercicios + CD

56,02 zł
Brutto

Nuevo VEN 1 Ejercicios + CD to pierwszy podręcznik z nowej wersji metody VEN, dla młodzieży i dorosłych, pierwszego nowoczesnego podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla obcokrajowców.

Ilość

Nuevo VEN 1 Ejercicios + CD to pierwszy podręcznik z nowej wersji metody VEN, dla młodzieży i dorosłych, pierwszego nowoczesnego podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla obcokrajowców. Korzysta on z metodologii VEN, która w ciagu 10 lat pomogła poznać język hiszpański tysiącom studentów na całym świecie. Nuevo Ven włączył do tej metody zalecenia i sugestie Marco común europeo de referencia Plan Curricular del Instituto Cervantes. Składa się z z trzech poziomów : Nuevo Ven 1 Alumno i Ejercicios, Nuevo Ven 2 Alumno i Ejercicios i Nuevo Ven 3 Alumno i Ejercicios, Nuevo Ven 2 Profesor. Podręczniki dla nauczyciela z poziomu 1 i 3 są do ściągnięcia z platformy wydawnictwa. 

9788477118411

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Nuevo VEN 1 Alumno + CD

Nuevo VEN 1 Alumno + CD to pierwszy podręcznik z nowej wersji metody VEN, dla młodzieży i dorosłych, pierwszego nowoczesnego podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla obcokrajowców.

Cena 116,87 zł

Nuevo VEN 2 Alumno + CD

Nuevo VEN 2 Alumno + CD to drugi podręcznik z nowej wersji metody VEN, dla młodzieży i dorosłych, pierwszego nowoczesnego podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla obcokrajowców.

Cena 117,86 zł

Nuevo VEN 2 Ejercicios + CD

Nuevo VEN 2 Ejercicios + CD to drugi podręcznik z nowej wersji metody VEN, dla młodzieży i dorosłych, pierwszego nowoczesnego podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla obcokrajowców. 

Cena 56,02 zł Cena 42,02 zł

Nuevo VEN 3 Alumno + CD

Nuevo VEN 3 Alumno+ CD to trzeci podręcznik z nowej wersji metody VEN, dla młodzieży i dorosłych, pierwszego nowoczesnego podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla obcokrajowców.

Cena 125,21 zł

Nuevo VEN 3 Ejercicios + CD

Nuevo VEN 3 Ejercicios + CD to trzeci podręcznik z nowej wersji metody VEN, dla młodzieży i dorosłych, pierwszego nowoczesnego podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla obcokrajowców.

Cena 49,98 zł