• -25%

Nuevo VEN 2 Ejercicios + CD

56,00 zł
42,00 zł Zniżka 25%
Brutto

Nuevo VEN 2 Ejercicios + CD to drugi podręcznik z nowej wersji metody VEN, dla młodzieży i dorosłych, pierwszego nowoczesnego podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla obcokrajowców. 

Ilość

Nuevo VEN 2 Ejercicios + CD to drugi podręcznik z nowej wersji metody VEN, dla młodzieży i dorosłych, pierwszego nowoczesnego podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla obcokrajowców. Korzysta on z metodologii VEN, która w ciągu 10 lat pomogła poznać język hiszpański tysiącom studentów na całym świecie. Nuevo Ven włączył do tej metody zalecenia i sugestie Marco común europeo de referencia i Plan Curricular del Instituto Cervantes. Składa się z z trzech poziomów: Nuevo Ven 1 Alumno i Ejercicios, Nuevo Ven 2 Alumno i Ejercicios i Nuevo Ven 3 Alumno i Ejercicios, Nuevo Ven 2 Profesor. Podręczniki dla nauczyciela z poziomu 1 i 3 są do ściągnięcia z platformy wydawnictwa. 

9788477118427

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Nuevo VEN 1 Alumno + CD

Nuevo VEN 1 Alumno + CD to pierwszy podręcznik z nowej wersji metody VEN, dla młodzieży i dorosłych, pierwszego nowoczesnego podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla obcokrajowców.

Cena 115,00 zł

Nuevo VEN 1 Ejercicios + CD

Nuevo VEN 1 Ejercicios + CD to pierwszy podręcznik z nowej wersji metody VEN, dla młodzieży i dorosłych, pierwszego nowoczesnego podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla obcokrajowców.

Cena 60,00 zł

Nuevo VEN 2 Alumno + CD

Nuevo VEN 2 Alumno + CD to drugi podręcznik z nowej wersji metody VEN, dla młodzieży i dorosłych, pierwszego nowoczesnego podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla obcokrajowców.

Cena 115,00 zł

Nuevo VEN 3 Alumno + CD

Nuevo VEN 3 Alumno+ CD to trzeci podręcznik z nowej wersji metody VEN, dla młodzieży i dorosłych, pierwszego nowoczesnego podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla obcokrajowców.

Cena 125,00 zł

Nuevo VEN 3 Ejercicios + CD

Nuevo VEN 3 Ejercicios + CD to trzeci podręcznik z nowej wersji metody VEN, dla młodzieży i dorosłych, pierwszego nowoczesnego podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla obcokrajowców.

Cena 49,00 zł

Nuevo VEN 2 Profesor + CD

Nuevo VEN 2 Profesor + CD to drugi podręcznik z nowej wersji metody VEN, dla młodzieży i dorosłych, pierwszego nowoczesnego podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla obcokrajowców.

Cena 139,07 zł