search

Por la cocina española A2-B1 De tierra adentro a mar abierto Singular.es

70,00 zł
Brutto

Por la cocina española A2 - B1 De tierra adentro a mar abierto jest jedną z trzech pozycji z serii lektur Singular.es. Jest zbiorem przepisów kulinarnych z rejonu Castilla-León i Comunidad Valenciana. Przez nie pokazuje różnorodność klimatyczną i kontrasty geograficzne oraz bogactwo naturalnych produktów. Przepisom towarzysza zdjęcia i ćwiczenia bazujące na materiale leksykalnym. 

Ilość

Singular.es

Por la cocina española A2 - B1 De tierra adentro a mar abierto jest jedną z trzech pozycji z serii lektur Singular.es. Jest zbiorem przepisów kulinarnych z rejonu Castilla-León Comunidad Valenciana. Przez nie pokazuje różnorodność klimatyczną i kontrasty geograficzne oraz bogactwo naturalnych produktów. Przepisom towarzysza zdjęcia i ćwiczenia bazujące na materiale leksykalnym.  Pozostałe dwie lektury to Platos combinados A2+ audio i Español en la cocina B1.

Singular.es to seria lekturktóra ma za zadanie nie tylko poprawianie kompetencji czytelniczych osób uczących się języka hiszpańskiego. Pokazuje również kulturę każdego z miast w  których toczy się akcja. Każda z lektur zawiera ćwiczenia gramatyczne sprawdzające rozumienie tekstu. Są też ich rozwiązania, galeria zdjęć i nagrania audio. Dzięki tym dodatkowym materiałom ta seria może być wykorzystana nie tylko na kursach językowych ale też w samodzielnej nauce.

https://ksiegarnia.siesta.pl/img/cms/Por la cocina_1604.pdf


Sgel
9788497785587

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody