search

1810 Las independencias americanas B1+ Colección Saber.es

63,00 zł
Brutto

1810 Las independencias americanas B1+ to jedna z trzech pozycji z serii Saber.es. 

Opisuje kontekst, początki, ewolucję i proklamowanie niezależności w krajach Ameryki Łacińskiej w 1810 roku. Na początku umieszczony jest krótki test sprawdzający znajomość historii Ameryki. Książka jest bogato ilustrowana zdjęciami i mapami pomagającymi zrozumieć tekst.

Zawiera też słownik obejmujący całość słownictwa. Pod koniec książki umieszczono chronologiczną listę wydarzeń i biografie postaci historycznych. Jest też bibliografia i mapa Ameryki Łacińskiej.

Zawiera ćwiczenia dla uczących się języka i jest wyjątkowym kompendium wiedzy historycznej.

Ilość

Saber.es

1810 Las independencias americanas B1+ to jedna z trzech pozycji z serii Saber.es.  Opisuje kontekst, początki, ewolucję i proklamowanie niezależności w krajach Ameryki Łacińskiej w 1810 roku. Na początku umieszczony jest krótki test sprawdzający znajomość historii Ameryki.

Książka jest bogato ilustrowana zdjęciami i mapami pomagającymi zrozumieć tekst. Zawiera też słownik obejmujący całość słownictwa. Pod koniec książki umieszczono chronologiczną listę wydarzeń i biografie postaci historycznych. 

Jest też bibliografia i mapa Ameryki Łacińskiej. Zawiera ćwiczenia dla uczących się języka i jest wyjątkowym kompendium wiedzy historycznej.

Saber.es tworzą lektury na poziomie zaawansowania B1 i B1+. Pozostałe pozycje z tej serii to El chocolate B1 i FC Barcelona. Nagrania audio i przewodnik do lektury z ćwiczeniami są do pobrania ze strony wydawnictwa.

Sgel
9788497786522

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody