1810 Las independencias americanas B1+ Colección Saber.es

49,04 zł
Brutto

1810 Las independencias americanas B1+ Coleccion to lektura z serii Saber.es na najwyższym poziomie zaawansowania B1+. Jej tematyka obraca sie wokół okoliczności poczatków walki o niepodległość krajów Ameryki Łacińskiej w 1810 roku.

Ilość

1810 Las independencias americanas B1+ to jedna z trzech pozycji z serii Saber.es, która składa się z lektur na poziomie B1 i B1 +. 1810 Las independencias americanas B1+ opisuje kontekst, początki, ewolucję i proklamowanie niezależności w krajach Ameryki Łacińskiej w 1810 roku. Na początku umieszczony jest krótki test sprawdzający znajomość historii Ameryki. Książka jest bogato ilustrowana zdjęciami i mapami pomagającymi zrozumieć tekst. Zawiera też słownik obejmujący całość. Pod koniec książki umieszczono chronologiczną listę wydarzeń, biografie postaci historycznych. Jest też bibliografia i mapa Ameryki Łacińskiej. Zawiera ćwiczenia dla uczących się języka i jest wyjątkowym kompendium wiedzy historycznej. Pozostałe pozycje z tej serii to El chocolate B1 El FC Barcelona B1.Sgel
9788497786522

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

El chocolate B1 + CD Saber.es

El chocolate B1 + CD  to lektura dla osób uczących sie języka hiszpańskiego jako obcego z serii Saber.es, opowiadająca historie tego produktu od XV wieku z ćwiczeniami i zadaniami na poziomie B1.

Cena 53,41 zł