Platos combinados A2+ audio Singular.es

60,00 zł
Brutto

Platos combinados A2+ audio Singular.es to pierwsza pozycja z nowej serii lektur dla uczących się hiszpańskiego z ćwiczeniami od poziomu A2 do B1. Akcja toczy się w jednej z dzielnic Madrytu. Seria ilustracji do książki jest do ściągnięcia z platformy wydawnictwa.

Ilość

Platos combinados A2 + audio jest jedną z trzech pozycji z serii lektur Singular.es, która ma za zadanie nie tylko poprawianie kompetencji czytelniczych ale i pokazanie kultury każdego z miast w  których toczy sie akcja. Platos combinados A2 + audio  opowiada historię szwajcarskiej studentki przyjeżdżającej do Madrytu na studia na uniwersytecie ze stypendium Erazmusa . Zamieszkuje we wspólnym mieszkaniu z innymi studentami pochodzącymi z różnych krajów i jak ona poznających codzienne życie i aspekty kulturalne  stolicy Hiszpanii. Zawiera ćwiczenia i ich rozwiązania, galerię zdjęć z Madrytu  i CD z nagraniami. Pozostałe dwie lektury to Por la cocina española A2-B1Español en la cocina B1.

Sgel
9788497785457

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Por la cocina española A2 -...

Por la cocina española A2 - B1  De tierra adentro a mar abierto Singular.es to druga pozycja z nowej serii lektur dla uczących się hiszpańskiego z ćwiczeniami od poziomu A2 do B1. Akcja toczy się w dwóch regionach Hiszpanii: Comunidad Valenciana i Castilla-León i jest poświęcona kuchni, tradycyjnym potrawom i artykułom spożywczym. Spis wielu przepisów razem ze zdjęciami potraw jest dodatkową atrakcją bardzo ładnie wydanej książki.

Cena 60,00 zł

Español en la cocina B1- B2...

Español en la cocina B1- B2 Aprender español cocinando to trzecia pozycja z nowej serii Singular.es . Jest ona zbiorem przepisów przygotowanych przez nauczycieli języka hiszpańskiego z różnych stron świata.  Poznajemy kulturę i zwyczaje poszczególnych regionów, typowe produkty, sposób ich przyrządzania, przyprawy czyli gastronomię za pomocą której poznajemy język hiszpański

Cena 91,00 zł

México Manual de...

México Manual de civilización Libro to jedna z trzech pozycji z serii Manual de civilización, przedstawiającej poza nią Esp@ña Manual de civilización Libro + CD Nueva edición oraz Argentin@ Manual de civilización Libro + CD .

Cena 111,00 zł