search

Platos combinados A2+ audio Singular.es

70,00 zł
Brutto

Platos combinados A2+ audio jest jedną z trzech pozycji z serii lektur Singular.es. 

Opowiada historię szwajcarskiej studentki, która przyjeżdża do Madrytu. Otrzymała bowiem stypendium Erasmusa i zaczyna studia w stolicy Hiszpanii.

Zamieszkuje we wspólnym mieszkaniu ze studentami pochodzącymi z różnych krajów i jak ona poznającymi codzienne życie i aspekty kulturalne  stolicy Hiszpanii. A w galerii zdjęć mamy Madryt.

Ilość

Singular.es

Platos combinados A2+ audio jest jedną z trzech pozycji z serii lektur Singular.es. 

Opowiada historię szwajcarskiej studentki, która przyjeżdża do Madrytu. Otrzymała bowiem stypendium Erasmusa i zaczyna studia w stolicy Hiszpanii. Zamieszkuje we wspólnym mieszkaniu ze studentami pochodzącymi z różnych krajów i jak ona poznającymi codzienne życie i aspekty kulturalne  stolicy Hiszpanii.

A w galerii zdjęć mamy Madryt.

Pozostałe dwie lektury to Por la cocina española A2-B1 i Español en la cocina B1.

Singular.es to seria lekturktóra ma za zadanie nie tylko poprawianie kompetencji czytelniczych osób uczących się języka hiszpańskiego. Pokazuje również kulturę każdego z miast w których toczy się akcja. Każda z lektur zawiera ćwiczenia gramatyczne sprawdzające rozumienie tekstu.

Są też ich rozwiązania, galeria zdjęć i nagrania audio. Dzięki tym dodatkowym materiałom ta seria może być wykorzystana nie tylko na kursach językowych ale też w samodzielnej nauce.

Sgel
9788497785457

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody