search

Español en la cocina B1-B2 Aprender español cocinando Singular.es

101,00 zł
Brutto

Español en la cocina B1 Aprender español cocinando jest jedną z trzech pozycji z serii lektur Singular.es. Jest to książka zbierająca przepisy kulinarne opracowane przez nauczycieli języka hiszpańskiego z różnych miejsc na świecie.

Obok przepisów zawierają one teksty odnoszące się do kontekstu kulturowego oraz ćwiczenia gramatyczne i słownik gastronomiczny.

Ilość

Singular.es

Español en la cocina B1 Aprender español cocinando jest jedną z trzech pozycji z serii lektur Singular.es. Jest to książka zbierająca przepisy kulinarne opracowane przez nauczycieli języka hiszpańskiego z różnych miejsc na świecie. Obok przepisów zawierają one teksty odnoszące się do kontekstu kulturowego oraz ćwiczenia gramatyczne i słownik gastronomiczny. Pozostałe dwie lektury to Platos combinados A2+ audio i Por la cocina española A2 - B1 De tierra adentro a mar abierto.

Singular.es to seria lekturktóra ma za zadanie nie tylko poprawianie kompetencji czytelniczych osób uczących się języka hiszpańskiego. Pokazuje również kulturę każdego z miast w  których toczy się akcja.

Każda z lektur zawiera ćwiczenia gramatyczne sprawdzające rozumienie tekstu. Są też ich rozwiązania, galeria zdjęć i nagrania audio. Dzięki tym dodatkowym materiałom ta seria może być wykorzystana nie tylko na kursach językowych ale też w samodzielnej nauce.

https://ksiegarnia.siesta.pl/img/cms/Espańol en la cocina_interior_2354.pdf

Sgel
9788497787475

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody