Español en la cocina B1- B2 Aprender español cocinando Singular.es

84,00 zł
Brutto

Español en la cocina B1- B2 Aprender español cocinando to trzecia pozycja z nowej serii Singular.es . Jest ona zbiorem przepisów przygotowanych przez nauczycieli języka hiszpańskiego z różnych stron świata.  Poznajemy kulturę i zwyczaje poszczególnych regionów, typowe produkty, sposób ich przyrządzania, przyprawy czyli gastronomię za pomocą której poznajemy język hiszpański

Ilość

Español en la cocina B1 Aprender español cocinando jest jedną z trzech pozycji z serii lektur Singular.es, która ma za zadanie nie tylko poprawianie kompetencji czytelniczych ale i pokazanie kultury każdego z miast w których toczy się akcja. Español en la cocina B1 to książka zbierająca przepisy kulinarne opracowane przez nauczycieli języka hiszpańskiego z różnych miejsc na świecie. Obok przepisów zawierają one teksty odnoszące sie do kontekstu kulturowego oraz ćwiczenia gramatyczne i słownik gastronomiczny. Pozostałe dwie lektury to Platos combinados A2 + audio i Por la cocina española A2 - B1.

https://ksiegarnia.siesta.pl/img/cms/Espańol en la cocina_interior_2354.pdf

Sgel
9788497787475

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

El chocolate B1 + CD Saber.es

El chocolate B1 + CD  to lektura dla osób uczących sie języka hiszpańskiego jako obcego z serii Saber.es, opowiadająca historie tego produktu od XV wieku z ćwiczeniami i zadaniami na poziomie B1.

Cena 53,41 zł

Platos combinados A2+ audio...

Platos combinados A2+ audio Singular.es to pierwsza pozycja z nowej serii lektur dla uczących się hiszpańskiego z ćwiczeniami od poziomu A2 do B1. Akcja toczy się w jednej z dzielnic Madrytu. Seria ilustracji do książki jest do ściągnięcia z platformy wydawnictwa.

Cena 55,84 zł

Por la cocina española A2 -...

Por la cocina española A2 - B1  De tierra adentro a mar abierto Singular.es to druga pozycja z nowej serii lektur dla uczących się hiszpańskiego z ćwiczeniami od poziomu A2 do B1. Akcja toczy się w dwóch regionach Hiszpanii: Comunidad Valenciana i Castilla-León i jest poświęcona kuchni, tradycyjnym potrawom i artykułom spożywczym. Spis wielu przepisów razem ze zdjęciami potraw jest dodatkową atrakcją bardzo ładnie wydanej książki.

Cena 57,50 zł

1810 Las independencias...

1810 Las independencias americanas B1+ Coleccion to lektura z serii Saber.es na najwyższym poziomie zaawansowania B1+. Jej tematyka obraca sie wokół okoliczności poczatków walki o niepodległość krajów Ameryki Łacińskiej w 1810 roku.

Cena 49,04 zł