search

¡Abejas asesinas! B1+DVD Andar.es National Geographic

57,00 zł
Brutto

¡Abejas asesinas! B1+DVD to lektura z serii Andar.es. Opowiada o pszczołach z Ameryki Centralnej. Są bardzo ważne dla tamtejszych rolników, produkcji żywności i lasów tropikalnych.

Jednak nowy gatunek agresywnych pszczół atakuje puszczę. Co stanie się z tamtejszymi pszczołami? Czy można powstrzymać" pszczoły morderczynie "? 

Ilość

Andar.es 

¡Abejas asesinas! B1+DVD to lektura z serii Andar.es. Opowiada o pszczołach z Ameryki Centralnej. Są bardzo ważne dla tamtejszych rolników, produkcji żywności i lasów tropikalnych. Jednak nowy gatunek agresywnych pszczół atakuje puszczę. Co stanie się z tamtejszymi pszczołami? Czy można powstrzymać" pszczoły morderczynie "? 

Andar.es to seria lektur w języku hiszpańskim. Opracowana została na podstawie oryginałów zdjęć i video z National Geographic. Jest dostosowana do różnych poziomów zaawansowania. Są poziomy A2, B1, B2, B2+ i C1. Składa się z 12 książek. Wyróżniają się one dużą ilość profesjonalnych zdjęć. Zawierają ćwiczenia i słowniczek oraz dołączone do nich DVD. Jest to dokument z opcją podpisów i nagrania audio tekstu z książki.

Cała seria to następujące książeczki:

Poziom A2: Colón y el Nuevo Mundo, La ciudad perdida de Machu Picchu, Tejedoras Peruanas, Vida en el Orinoco

Poziom B1 ¡Abejas asesinas!, Los templos perdidos de los mayas, Capoeira, danza o lucha

Poziom B2 Gauchos de Argentina, Socorristas del cielo,

Poziom B2+ Por las calles de Barcelona, Salvemos el Amazonas

Poziom C1 Calamares gigantes

Sgel
9788497785853

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody