La suegra de Julia B1 + CD Lector.es

52,94 zł
Brutto

La suegra de Julia B1 + CD to jedna z trzech lektur z serii Lector.es na poziomie B1, opowiadanie w którym oryginalna osobowość Aurory kontrastuje z Julią i prowokuje zabawne sytuacje. Składa się z 4 rozdziałów, którym towarzyszą ćwiczenia. Na końcu umieszczony jest klucz do ćwiczeń. 

Ilość

 La suegra de Julia B1 + CD to jedna z trzech lektur z serii Lector.es, przeznaczonej dla młodzieży i dorosłych uczących sie języka hiszpańskiego jako obcego, która przedstawia oryginalne teksty na poziomie A2 - B2 o zróżnicowanej tematyce i literackim stylu. Każda książka zawiera ilustrowany oryginalny tekst, ćwiczenia sprawdzające jego zrozumienie na końcu każdego rozdziału i klucz . Zadania w pdf umieszczone są na CD i obejmują ćwiczenia ustne i pisemne. La suegra de Julia B1 + CD to opowiadanie w którym oryginalna osobowość Aurory kontrastuje z Julią i prowokuje zabawne sytuacje. Składa się z 4 rozdziałów, którym towarzyszą ćwiczenia. Na końcu umieszczony jest klucz do ćwiczeń. Pozostałe tytuły to El juego de té + CD A2 i Incomprensión B2.

Sgel
9788497788939

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Incomprensión B2 + CD...

 Incomprensión B2 + CD  przedstawia nam parę, Alberto i Elisa, którzy mają różne charaktery i koncepcje życia. Wzajemna atrakcyjność kontrastuje z niezrozumieniem towarzyszącym ich miłosnej relacji. Została opracowana przez pisarza i nauczycielkę języka hiszpańskiego. Składa się z 4 rozdziałów, którym towarzyszą ćwiczenia. Na końcu umieszczony jest klucz do ćwiczeń. 

Cena 56,33 zł

El juego de té A2 + CD...

 El juego de té + CD A2 opowiada historię młodej, ładnej kobiety związanej ze spokojnym mężczyzną. Jaime zakochuje się w niej szaleńczo ale dla Ana jest to tylko zabawa. Składa się z 4 rozdziałów, którym towarzyszą ćwiczenia. Na końcu umieszczony jest klucz do ćwiczeń .

Cena 56,33 zł