El juego de té A2 + CD Lector.es

56,33 zł
Brutto

 El juego de té + CD A2 opowiada historię młodej, ładnej kobiety związanej ze spokojnym mężczyzną. Jaime zakochuje się w niej szaleńczo ale dla Ana jest to tylko zabawa. Składa się z 4 rozdziałów, którym towarzyszą ćwiczenia. Na końcu umieszczony jest klucz do ćwiczeń .

Ilość

El juego de té + CD A2 to jedna z trzech lektur z serii Lector.es, przeznaczonej dla młodzieży i dorosłych uczących sie języka hiszpańskiego jako obcego, która przedstawia oryginalne teksty na poziomie A2 - B2 o zróżnicowanej tematyce i literackim stylu. Każda książka zawiera ilustrowany oryginalny tekst, ćwiczenia sprawdzające jego zrozumienie na końcu każdego rozdziału i klucz . Zadania w pdf umieszczone są na CD i obejmują ćwiczenia ustne i pisemne.  El juego de té + CD A2 opowiada historię młodej, ładnej kobiety związanej ze spokojnym mężczyzną. Jaime zakochuje się w niej szaleńczo ale dla Ana jest to tylko zabawa. Składa się z 4 rozdziałów, którym towarzyszą ćwiczenia. Na końcu umieszczony jest klucz do ćwiczeń. Pozostałe tytuły to La suegra de Julia B1 i Incomprensión B2.

 

Sgel
9788497785013

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Incomprensión B2 + CD...

 Incomprensión B2 + CD  przedstawia nam parę, Alberto i Elisa, którzy mają różne charaktery i koncepcje życia. Wzajemna atrakcyjność kontrastuje z niezrozumieniem towarzyszącym ich miłosnej relacji. Została opracowana przez pisarza i nauczycielkę języka hiszpańskiego. Składa się z 4 rozdziałów, którym towarzyszą ćwiczenia. Na końcu umieszczony jest klucz do ćwiczeń. 

Cena 56,33 zł

La suegra de Julia B1 + CD...

La suegra de Julia B1 + CD to jedna z trzech lektur z serii Lector.es na poziomie B1, opowiadanie w którym oryginalna osobowość Aurory kontrastuje z Julią i prowokuje zabawne sytuacje. Składa się z 4 rozdziałów, którym towarzyszą ćwiczenia. Na końcu umieszczony jest klucz do ćwiczeń. 

Cena 52,94 zł