search

Incomprensión B2+CD Lector.es

75,00 zł
Brutto

Incomprensión+CD B2 to jedna z trzech lektur z serii Lector.es. 

Przedstawia nam parę, Alberta i Elizę, którzy mają różne charaktery i koncepcje życia. Wzajemna atrakcyjność kontrastuje z niezrozumieniem towarzyszącym ich miłosnej relacji. Została opracowana przez pisarza i nauczycielkę języka hiszpańskiego. Składa się z 4 rozdziałów, którym towarzyszą ćwiczenia.

Na końcu umieszczony jest klucz do ćwiczeń. Służy zarówno do nauki w grupie jak i samodzielnej lektury.

Ilość

Lector.es

Incomprensión+CD B2 to jedna z trzech lektur z serii Lector.es. 

Przedstawia nam parę, Alberta i Elizę, którzy mają różne charaktery i koncepcje życia. Wzajemna atrakcyjność kontrastuje z niezrozumieniem towarzyszącym ich miłosnej relacji. Została opracowana przez pisarza i nauczycielkę języka hiszpańskiego. Składa się z 4 rozdziałów, którym towarzyszą ćwiczenia. Na końcu umieszczony jest klucz do ćwiczeń.

Pozostałe tytuły to El juego de te A2 La suegra de Julia B1.

Lector.es to lektury przeznaczone dla młodzieży i dorosłych uczących sie języka hiszpańskiego jako obcego. Przedstawiają oryginalne teksty na poziomie zaawansowania od A2 do B2. Charakteryzują się zróżnicowaną tematyką i stylem literackim. Każda książka zawiera ilustrowany, oryginalny tekst, ćwiczenia sprawdzające jego zrozumienie na końcu każdego rozdziału i klucz do ich rozwiązania. Zadania w pdf umieszczone są na CD  i obejmują ćwiczenia ustne i pisemne. 

Sgel
9788497785006

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody