search

Calamares gigantes C1+DVD Andar.es National Geographic

57,00 zł
Brutto

Calamares gigantes C1+DVD to lektura z serii Andar.es. Jest to historia kalmarów Humboldt, zwanymi czerwonymi diabłami, które są największymi bezkręgowcami na świecie. Te stworzenia, które czasami są niebezpieczne, żyją w głębinach Oceanu Spokojnego. Jeden z badaczy z kamerą zjawił się na wybrzeżu meksykańskim, aby poznać je bliżej. Spotka czerwone diabły? Będzie mógł obserwować ich bez narażenia się na niebezpieczeństwo?

Ilość

Andar.es 

Calamares gigantes C1+ DVD to lektura z serii Andar.es. Jest to historia kalmarów Humboldt, zwanymi czerwonymi diabłami, które są największymi bezkręgowcami na świecie. Te stworzenia, które czasami są niebezpieczne, żyją w głębinach Oceanu Spokojnego. Jeden z badaczy z kamerą, zjawił się na wybrzeżu meksykańskim, aby poznać je bliżej. Spotka czerwone diabły? Będzie mógł obserwować ich bez narażenia się na niebezpieczeństwo?

Andar.es to seria lektur w języku hiszpańskim. Opracowana została na podstawie oryginałów zdjęć i video z National Geographic. Jest dostosowana do różnych poziomów zaawansowania. Są poziomy A2, B1, B2, B2+ i C1. Składa się z 12 książek. Wyróżniają się one dużą ilość profesjonalnych zdjęć. Zawierają ćwiczenia i słowniczek oraz dołączone do nich DVD. Jest to dokument z opcją podpisów i nagrania audio tekstu z książki.

Cała seria to następujące książeczki:

Poziom A2: Colón y el Nuevo Mundo, La ciudad perdida de Machu Picchu, Tejedoras Peruanas, Vida en el Orinoco

Poziom B1: ¡Abejas asesinas!, Los templos perdidos de los mayas, Capoeira, danza o lucha

Poziom B2: Gauchos de Argentina, Socorristas del cielo,

Poziom B2+: Por las calles de Barcelona, Salvemos el Amazonas

Poziom C1: Calamares gigantes


Sgel
9788497785921

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody