search

Capoeira danza o lucha B1+DVD Andar.es National Geographic

57,00 zł
Brutto

Capoeira danza o lucha B1+DVD to lektura z serii Andar.es. To opowiadanie o brazylijskiej sztuce walki. Łączy ona taniec i walkę. Wymyślona została w XIX wieku. Obecnie przekształciła się w atrakcyjne i popularne zajęcie. Wykorzystuje się je do pomocy dzieciom z ulicy uporać się z ich problemami.

Jak pomaga capoeira tym chłopcom? Czego ich nauczy?

Ilość

Andar.es 

Capoeira danza o lucha B1+DVD to lektura z serii Andar.es. To opowiadanie o brazylijskiej sztuce walki. Łączy ona taniec i walkę. Wymyślona została w XIX wieku. Obecnie przekształciła się w atrakcyjne i popularne zajęcie. Wykorzystuje się je do pomocy dzieciom z ulicy uporać się z ich problemami. Jak pomaga capoeira tym chłopcom? Czego ich nauczy?

Andar.es to seria lektur w języku hiszpańskim.  Opracowana została na podstawie oryginałów zdjęć i video z National Geographic. Jest dostosowana do różnych poziomów zaawansowania. Są poziomy A2, B1, B2, B2+ i C1. Składa się z 12 książek. Wyróżniają się one dużą ilość profesjonalnych zdjęć. Zawierają ćwiczenia i słowniczek oraz dołączone do nich DVD. Jest to dokument z opcją podpisów i nagrania audio tekstu z książki.

Cała seria to następujące książeczki:

Poziom A2: Colón y el Nuevo Mundo, La ciudad perdida de Machu Picchu, Tejedoras Peruanas, Vida en el Orinoco

Poziom B1: ¡Abejas asesinas!, Los templos perdidos de los mayas, Capoeira, danza o lucha

Poziom B2: Gauchos de Argentina, Socorristas del cielo,

Poziom B2+: Por las calles de Barcelona, Salvemos el Amazonas

Poziom C1: Calamares gigantes

 

 
Sgel
9788497785860

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody