search

Por las calles de Barcelona B2+DVD Andar.es National Geographic

57,00 zł
Brutto

Por las calles de Barcelona B2+DVD to lektura z serii Andar.es. Jest to opowiadanie o Barcelonie, głównie o Ramblas. Znajdują się w części pieszej w samym centrum miasta. Są uczęszczane przez artystów, aktorów i inne postacie. I oczywiście turystów z całego świata.

Co dzieje się na Ramblas? Co sprawia, że ta część miasta stała się tak atrakcyjna?

Ilość

Andar.es 

Por las calles de Barcelona B2+DVD to lektura z serii Andar.es. Jest to opowiadanie o Barcelonie, głównie o Ramblas. Znajdują się w części pieszej w samym centrum miasta. Są uczęszczane przez artystów, aktorów i inne postacie. I oczywiście turystów z całego świata. Co dzieje się na Ramblas? Co sprawia, że ta część miasta stała się tak atrakcyjna?

Andar.es to seria lektur w języku hiszpańskim. Opracowana została na podstawie oryginałów zdjęć i video z National Geographic. Jest dostosowana do różnych poziomów zaawansowania. Są poziomy A2, B1, B2, B2+ i C1. Składa się z 12 książek. Wyróżniają się one dużą ilość profesjonalnych zdjęć. Zawierają ćwiczenia i słowniczek oraz dołączone do nich DVD. Jest to dokument z opcją podpisów i nagrania audio tekstu z książki.

Cała seria to następujące książeczki:

Poziom A2: Colón y el Nuevo Mundo, La ciudad perdida de Machu Picchu, Tejedoras Peruanas, Vida en el Orinoco

Poziom B1: ¡Abejas asesinas!, Los templos perdidos de los mayas, Capoeira, danza o lucha

Poziom B2: Gauchos de Argentina, Socorristas del cielo,

Poziom B2+: Por las calles de Barcelona, Salvemos el Amazonas

Poziom C1: Calamares gigantes

 Sgel
9788497785907

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody